Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj-e, hogy férfi létemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj-e, hogy férfi létemre imádom a férfilábakat nézni (miközben nem vagyok meleg, a nőket szeretem, semmi kedvem a melegszexhez)?

Figyelt kérdés
Kamaszkorom óta felfigyelek a formás fiúlábakra, nyáron pedig örökké a rövidnadrágos fiúkat nézem. Miért alakulhatott ez így? Különben nekem is elég szép lábam van férfi létemre, a családban mindenki dicséri, és nyáron a haverok is irigykedve nézték és megdicsérték.
2009. márc. 15. 13:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez a fétise-d. Nincs ezzel baj sokan megvadulnak a lábakért.
2009. márc. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Ú na abba a társaságba se kerülnék be akik férfilábakat dícsérnek, lelked rajta, de ha nem is meleg, de egy picit langyi vagy
2009. márc. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
beteg vagy
2009. márc. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem érzem magam langyinak. Az a társaság pedig egy tök rendes, normális baráti társaság. Ilyen mondatok hangzottak el egyébként: "Jobb lábad van fiú létedre, mint a barátnőmnek." (Közben röhögtünk mindketten.)

Vagy: "Jók a lábaid, de ez egy fiúnak luxus, kár, hogy nem vagy nőből, úgy több hasznod lenne belőle." (Ismét nagy röhögés kísérte ezt a mondatot.) Szóval semmi meleg feeling nincs a dologban, nyugodj meg.

2009. márc. 15. 14:53
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell egyből lebetegezni? Azért hogy több pontod legyen? Nem értem miért kell megbántani egy olyan embert akit még csak sosem láttál és nem is ismersz.
2009. márc. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet tudat alatt összehasonlítgatod haverjaid lábát a tiéddel.
2009. márc. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire tetszenek neked a férfilábak, szerintem a nők is megnézik a többi nőt. Egy-egy szép testrészt, én pl a szép hajat szeretem nézni, nő vagyok a lányok sem tetszenek, nem tudom milyen fokú a lábrajongásod, lehet, hogy vmi ilyenről van szó nálad is?
2009. márc. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
63%

Evvel én is így vagyok. Imádom a fiatal férfiak, és fiúk lábát, nézegetni, simizni, fogdosni, masszírozni. És magam is elég formás lépegetőkkel rendelkezem. Nincs is evvel semmi baj, jó ez így.


Üdv :)


F21

2010. márc. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs semmi gond szerintem, nekem kicsi és formátlan a lábam (40-es) és én állandóan a srácok lábát (meg cipőjét) bámulom, hogy milyen szép nagy, formás...
2010. júl. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is imádom a férfi lábakat:D
2010. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!