Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem ír vissza, olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza, olyan nagy dolgot kérdeztem volna?

Figyelt kérdés
Van egy lány és tetszik, Iwiwen be is jelöltem (lány 19) aztán írtam neki h felvehetném e msn re , el is olvasta a levelet , de nem ír vissza . Raktam fel már vagy 1 hete magamról is képet mármint előtte mielőtt felvettem volna... (valljuk be nem 1 remekmű , én se 1 fotogén alkat vagyok) lehet rosszul siekrült a kép de azért legalább azt visszaírhatná hogy igen vagy nem, vagy nem tudom , mondjuk nem nagyon ismerjük 1mást , dehát erre van kitalálva az msn -->beszélgetni vagy nem? ( ja amúgy fősulira járunk és az óráim 3/4-e vele van)
2009. márc. 15. 15:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem érted a szezont, fazon, neki számára te tök ismeretlen vagy, mivel ha jól láttam még kb 1 szót se beszéltél vele élőben, akkor meg minek vegyen fel? csak lejáratod magad így...
2009. márc. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

csatlakozom az előttem szólóhoz...

figyelj, ha főiskolára jársz, akkor biztos 18-25 között lehecc kb, és nem 11 vagy, aki "szerelmes" az ovitársába... menj oda hozzá(szuard le h ott vannaka bnái, velülk is legyél kedes) és dumnájjatok... de ne a ttürágó snről vagy iwiwről........... nefossáááá

2009. márc. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!