Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nálatok az mit jelent,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nálatok az mit jelent, mikor azt mondjátok egy fiúra, hogy aranyos?

Figyelt kérdés
Többször is mondták már rám, főleg a hozzám közelállók. 16,5/F
2011. máj. 24. 19:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont tegnap tettem fel a kérdést. KERESŐ
2011. máj. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintúgy ugyanitt. 17F. Szerintem azt jelenti, hogy szimpatikus vagy, de nem jössz be mint pasi. Inkább csak barát, vagy leginkább kutya.
2011. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Kb. azt hogy nem dugna veled de azért másra jó leszel.
2011. máj. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

azt hogy "olyan aranyos vagy, te vagy a legjobb BARÁTOM!


ez olyan amikor azt hallod a nőktől, hogy "Talán"

2011. máj. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

hát én pl. akkor mondom valakinek, hogy aranyos, ha tetszik, csak nem akarom megmondani

de lehet, hogy ezzel csak én vagyok így

2011. máj. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

én az aranyost a külsőre szoktam érteni,olyan fiúra mondom, aki kisfiúsan néz ki,de jól áll neki:-)

a barátomnak is gyakran mondom,ha édes arcot vág

22/L

2011. máj. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igaz én fiú vagyok, de tapasztalataim alapján az "aranyos" mindenkinél mást jelent, én úgy vagyok vele, hogy nem "hiszek" a lányok szavaiban, inkább a tetteikben.Jobb ha a viselkedését figyeled meg egy lánynak, hogy hogy viszonyul hozzád, a "jeleket" keresed ilyesmi :D 19/f
2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Az "aranyos" az a szó, amit a barátaimra is mondhatok, de akkor is használom, ha tetszik valaki, mert nem egyértelmű célzás, csak kedveskedés. Imádom az aranyos srácokat!

15/l

2011. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom valakire, hogy aranyos akkor valójában arra gondolok,hogy nagyon tetszik és kell nekem.

Szerintem ha valakire azt mondják,hogy jó fej, akkor gondolnak arra, hogy nincs vele semmi baj de nem kéne.

2011. máj. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

erről az jutott eszembe amit barátnőm mondott anno, mikor kérdeztük h bejön e neki a srác aki rányomult: "...aranyos, persze aranyos, de a kutyám is aranyos..." szerintem esélyed sincs olyannál aki szimplán annyit mond, hogy aranyos vagy, de lényeges a hangsúly, mimika, testbeszéd stb.... lehet tévedek

20/L

2011. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!