Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El kell őt felejtenem. Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kell őt felejtenem. Hogyan?

Figyelt kérdés
Minden nap látom... minden nap meg tud bántani... minden nap rám mosolyog... minden nap mélyen néz a szemembe és amikor végre azt hiszem kiszeretek belőle csinál vmi jót és rájövök hogy még mindig belé vagyok zúgva... de viszont amikor megbánt akkor nagyon... nem tudom hogy mit csináljak...
2011. máj. 24. 19:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Mér kell elfelejtened?
2011. máj. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert már semmi esélyem nála 100% és nem akarok még jobban szenvedni
2011. máj. 24. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Pont igy voltam énis.

Egy osztályba járunk...

Keress más lányt/fiút úgy sokkal könnyebb.

2011. máj. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Ez volt velem is. 3 éve megismertem egy srácot, elmondtam neki, hogy mit érzek, de lesz.rta a fejemet és még bunkó is volt velem. Pedig nagyon egyforma volt a zenei izlésünk, de hiába. Szerencsére elballagott, idén érettségizik. Úgyhogy nem fogom már látni, és úgy könnyebb, de amikor még egy suliba jártunk akkor nehéz volt, mert mindig láttam...De hidd el, idővel elfogod felejteni. :) Ma már nekem is sikerült, nem hiányzik egy cseppet sem ;) De helyette jött egy másik srác, aki miatt szenvedek, szal ilyen az élet, attól szép, ha zajlik...


16/L

2011. máj. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat...
2011. máj. 24. 20:11
 6/6 anonim válasza:
velem is ez volt. keress új lányt és akkor el fogod felejten i a régit és nem fogsz tovább szenvedni :)
2011. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!