Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? El kellene felejte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? El kellene felejtenem?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok, egy olyan férfiba, akinek van barátnője. Titokban már volt köztünk ez-az, de ez a helyzet nekem sem jó, azért sem mert tudom milyen rossz lehet a lánynak, illetve azért sem, mert nekem is rosszul esik hogy vele van... Választás elé nem merem és nem is akarom állítani. de mégis hogy felejtsem el? ha meg kiderül ez az egész, úgyis én leszek a rossz.
2011. aug. 19. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ^^
2011. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fa szomnak kérdeztek ilyeneket amikor tök egyértelmű a válasz ilyen agykárosulét barmokat am apámat seggbekurta egy majom és nem adtak választ rá hogy mivel gyogyitsam meg
2011. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

keress 1 másik fiút úgy a legkönnyebb felejteni..

hány éves vagy?

2011. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jó csaj vagy akk gyere el azt úgy megcsinállak, hogy azt is elfelejted melyik országban vagy
2011. aug. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem ha nagyon szereted, és képes vagy sok mindent megtenni érte, akkor próbáld lecsapni a másik csaj kezéről! Ha az a másik csaj barátnőd, meg jóban vagy vele, akkor csak az esetben vedd el a srácot, ha tényleg komoly a dolog! És gondolj át mindent, de lehet, hogy találsz mást a helyébe :)
2011. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

utolsó válaszoló vok


amennyiben nem szeretnéd választás elé tenni, akkor jobb ha elengeded... De ha nagyon fontos neked, akkor tedd választás elé, mert még kialakulhat vmi! Persze csak ha ő is így érez


E/12

2011. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!