Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elkéne felejtenem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elkéne felejtenem? Egyszerűen mi a teendő akkor ha nemtudok beletörődni?

Figyelt kérdés

együtt voltunk a barátommal félévet..párnapja nagyon furán viselkedett,és tegnap este aztmondta inkább legyen vége..

nekem már olyan dolgok futottak át az agyamon.hogy biztosan megcsalt,vagy van valaki már aki tetszik neki..azzal indokolta a dolgot,hogy már nemérzi azt a lángolást mint az elején..hogy már elmúlóban van..és mégsem tudom elfogadni..hiszen szeretem..és tudom hogy ő is..érzem rajta..mégsem értem az egészet..


2011. jún. 25. 13:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
kétségbe estem..minden percben rágondolok,és annyira hiányzik már most, hogy az hihetetlen..:S
2011. jún. 25. 13:24
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát...sajnos egy "választásod" van...:(
2011. jún. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha egy pasi ilyet mond,akkor már nemtökmindegy,hogy egy harmadik miatt van-e,vagy tényleg csak rádunt?
2011. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy kis segítség válasza:



Kedves kérdező.Először is sajnálom.Másrészt, kérdezd meg tőle, hogy mégis miért. konkrét okot, miért nem érez már úgy mint az elején.Mindennek oka van, Várom válaszod.

2011. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 mimano ***** válasza:
Ne aggódj, el fog múlni!
2011. jún. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
aztmondta már emugyanlyan mint az elején..és tényleg..mert ő most érettségizett,a tanulási időszak elött folyton együttvoltunk,aztán a tanulás miatt pedig egyre kevesebbet találkoztunk..de én nem vettem észre komolyabb elhidegülést..ha 1héten csak 1x találkoztunk,akkor is mindig örült nekem,nagyon jóléreztük magunkat együtt..
2011. jún. 25. 13:37
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sanszos,hogy becsajozott melletted.


Együttérzek veled.:(

2011. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
nemhiszem..de ha meg tényleg szeretett,és tényleg annyira jóvolt velem,akkor miért nembecsül meg annyira hogy elmondja?
2011. jún. 25. 13:42
 9/13 anonim ***** válasza:

Mert sunyi,és lapos.


Mint a legtöbb pasi.

2011. jún. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szerintem hagyd egy kis ideig és tűnj nagyon szomorúnak !

Nekem pl. úgy volt hogy beleszerettem egy Belgiumi fiúba(az osztálytársamba) és azt mondta hogy járjunk mert ő nagyon szeret ! Másnap bementem a suliba, és azt mondta az egyik szünetben, hogy legyünk csak barátok, mert nekik a fiúk azt mondták hogy mást szeretek.Azt mondtam hogy jó, de magamban nem így gondoltam.Aztán egész hittan órán egy szót se szóltam.Még szerencse hogy a hittan tanárnő egyáltalán nem szigorú.Aztán akik velem voltak hittanon elmondták annak a fiúnak hogy én egésznap milyen letört voltam főleg hittan órán. =( Másnap olvasás közebn a fiú sírva fakadt, és a következő szünetben küldött nekem egy levelet hogy oké nem hisz a fiúknak és hogy megint engem szeret ! =) =) =) =) =) =) =) =) =) =) És csak 10 éves vagyok (a fiú neve pedig Vanlacker David)

2011. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!