Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom eldönteni mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni mit akarok. Az már most rossz jel? Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés

Valamikor azt érzem szeretnék többet,valamikor csak barátságot..Ő szerelmet vallott.Nem szeretnék vele szórakozni,egyszerűen nem tudom eldönteni hogy mit akarok...

Legszívesebben lesmárolnám,odabújnék,de aztán azon agyalnék hogy nehogy meggondoljam magam,ha smárolunk akkor már nem hagyhatom annyiban..Annyira furcsa,olyan rossz érzés..Mindent túlbonyolítok,nem tudok lazítani,folyamat rajta görcsölök..Adnátok valami túlélő tanácsot ? Mit gondoltok erről? Lehet ebből így valami?Köszönöm! 17/L


2011. máj. 24. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy csók nem jelenti azt, hogy az övé vagy. Kérdezd meg a csávót, hogy meg szeretne-e csókolni, akkor is ha nem leszel a csaja, ha igent mond tedd meg, ha majd utána fokozódik a vonzalom iránta, akkor a tiéd a pasi. Nyert ügyed van.
2011. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!