Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bánnak sokan így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bánnak sokan így az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés

- Egy lánynál szégyen, ha sok partnere volt, a fiúknál fordítva (és most ne a vadászos vagy a lakatos példával jöjjetek)

- A lányokra sokan úgy néznek, mint egy külön fajra (pl. teljesen másként kezelik őket)

- Sokszor hiszik azt, hogy a lányok csak a pénzre hajtanak

- A férfiaknak szigorúan tilos a feleségnek segíteni a háztartásban

- És sorolhatnám még napestig a dolgokat, de nincs hozzá kedvem


20/F


2011. máj. 25. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
13%
Meg kéne érteni, hogy a férfi az férfi. És tisztelni kéne ezt. Ha egy féfit férfiként kezelsz, rögtön jobb dolgod lesz vele, meglátod. Ha nem nézel fel rá, ha nem tiszteled, ha nőként vagy gyerekként kezeled, akkor megpróbálja bizonyítani, hogy ő férfi (vagy nem, de az olyanok nem is férfiak). És ezt a legtöbben úgy teszik, hogy lenézik a nőket. Ha mindenki mindenkit lenéz, az nem jó.
2011. máj. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez a patriarchális, konzervatív szemlélet nehezen alakul át korszerűbbé.
2011. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%

Ezek a csodabogarak, akik így tekintenek a másik nemre (akár hím, akár nőstény egyedről van szó) legtöbbször nem is tudnak kialakítani tartós kapcsolatot, mert alkalmatlanok rá.


Időnként magyarázzák azzal a bizonyítványt, hogy ők szeretnek szabadok lenni, meg vadászni, de lóf..t!

Csak ciki lenne bevallani, hogy ha fel is tudnak szedni valakit viszonylag gyorsan, az illető két hét után kidobja őket, mint a macskát. (Innen a sok partner, hát az egy se hosszú kapcsolat. :P)


A rossz tapasztalatokat is ezért gyűjtik be sűrűn, de ahelyett, hogy magukban keresnék a hibát, leírják a teljes ellenkező nemet.

2011. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%

Szimplán be skatujáznak minket.Nem minden nő egy ribanc, ez hatalmas tévedés sőt.Én is jöhetnék azzal hogy mennyi szégyen pasi van,de még sem teszem.A háztartás meg a többség lesz*rja vagy azt hiszi hogy ez a nőnek a dolga pedig ha csak elmosogatna vagy valami már az segítség lenne, de nem.

Nagyon sok minden marad a nőkre.Például van olyan férfi aki elvárja hogy a papírügyeit is az asszony intézze el.Sajnos ez a mi családunkban is így van.Nagyon sok minden hárul anyára, mert apukám azzal takarózik hogy fáradt mert dolgozik!Anyukám ugyanúgy dolgozik napi 8órát plusz haza jön és ha nem főztem meg akkor megfőz, kitakarít, gyereket nevel stb.


19L

2011. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

"Egy lánynál szégyen, ha sok partnere volt, a fiúknál fordítva "


-Nem az a szégyen,ha egy nőnek sok partnere volt,hanem az ,ha 14 évesen több dákeszt fogott mint kilincset vagy minden északa mást dákesz van a szájában...


"A lányokra sokan úgy néznek, mint egy külön fajra (pl. teljesen másként kezelik őket) "


-Ezalatt nem tudom mit értessz? Szerintem jó dolog udvariasnak lenni,én előre engedem a nőket (kivétel erősíti a szabályt:D) és szerintem nincs is ezzel semmi baj!


"Sokszor hiszik azt, hogy a lányok csak a pénzre hajtanak"


-némelyik igen! a többség nem!



"férfiaknak szigorúan tilos a feleségnek segíteni a háztartásban "


-Egyáltalán nem igaz,a férfi szívesen segít,de ez alapvetően a nők dolga volt és nehéz átálni a férfiaknak!

2011. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
22%

Azért mert a férfinak kell meghódítania a nőt, a nő nem csinál semmit, csak mint egy analfabéta néz ki a fejéből, ezt bárki meg tudja csinálni.Ezért ha egy pasi sok nőt meg tud hódítani ügyes, hiszen jól csinál valamit, de ha egy nő sok pasival volt az nem ügyes, hiszen nem csinált semmit, csak igent mondott a pasiknak, azt könnyű, ha a csajok is kezdeményeznének akkor nem így lenne, mert ők is hódítanának.

21f

2011. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
30%

Elmagyarázom az elsőt:

A lakatos és vadászos példának van valóságalapja bármilyen hihetetlen is. Gondolj csak arra, hogy még mindig az az elfogadott tendencia, hogy a férfinak kell kezdeményeznie. Szóval amelyik férfi mer és tud kezdeményezni, valamint valóban meg tudja hódítani a kiszemelt nőt az tud valamit.

Viszont egy nőnek mi a dolga? Várni és szépen rebegtetni a szempilláit. Ha vannak jelentkező férfiak akkor azok közül pedig szelektálni és válogatni. De aki arra nem képes, hogy szelektáljon és válogasson és összefekszik minden jöttmenttel az ugyanolyan elfuserált életképtelen lény, mint az a férfi aki örök életében szűz, mert egy nőt sem tud meghódítani.

A többi dolognak is van logikus magyarázata, de most nincs kedvem kifejteni az összeset.

2011. máj. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Arról pedig még nem is esett szó, hogy ha akarsz valamit egy férfitól, azt mondani kell. És ezt nem csak én mondom, egy érett gondolkodású nővel beszélgettem nemrég, ő mondta, hogy bizony a nők többsége elvár egy rakás dolgot a férfiaktól, de nem mondják, ki kell találni. És mi, férfiak nem találjuk ki, ellenben ha mondod, ha kérsz valamit, azt szívesen megtesszük. Az előbb említett nő szerint a kapcsolatok jó része az ilyen kimondatlan igények, elvárások miatt megy tönkre. Nyisd ki a pici szád, és beszélj.
2011. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
19%

13:22

Mert ez a nők dolga!Te mit teszel egy kapcsolat kialakításáért?Semmit, akkor miről beszélünk?Akkor persze, hogy te csináld a házimunkát, én szívesen megcsinálnám a házimunkát, ha egy csaj felszedne, de ez nem történik meg, úgyhogy csönd.

21f

2011. máj. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
13.22es vagyok te engem nem kussoltatsz! Egy nőnek nem csak abból áll az élete hogy válogat!Ezt bekéne látni!
2011. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!