Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami taszít az ellenkező...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami taszít az ellenkező nemben?

Figyelt kérdés

Gondolok akár külső, akár belső, de főként külső tulajdonságokra. Például: kancsal, nagy orr, szőrös fenék, talp, kis mell, nagy lógós mell, sok anyajegy.

Kort és nemet is kérnék. Ez nem számít a viccesek kedvéért: kor,nem.(:


2011. szept. 11. 21:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%

Ha túl markáns az arca, dzsungel a testének minden pontja és ha izomkolosszus.

[Csaj vagyok.]

2011. szept. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha a csajnak bajsza van. Mindjárt okádok.


FÚÚÚÚÚÚÚÚÚJ!


17/F

2011. szept. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
75%
engem csak az taszít ha: zsírdisznó, rusnya, segg hülye, szőrös mint Chebacca, nagyon kancsal 19F
2011. szept. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A harmadiknak igaza van, az unintelligensség engem is a falra másztat.:D

Első voltam.

2011. szept. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Mi számít "rusnyának? A zsírdisznón, kancsalon, Chewbaccan, segg hülyén lehet változtatni. Ha látok egy embert, mindig azt nézem mi a maximum amit ki hozhat magából. Ha például bajuszos az már lehet ok hogy elkerüld? Ha túl izmos markáns arcú azt megértem valószínű azon nem fog vagy nem tud változtatni az illető, de egy bajusz könnyen eltüntethető.
2011. szept. 11. 21:51
 6/30 anonim válasza:
100%

Engem leginkább az taszít, ha valakin vakolat festés van, meg ha nagyon buta, kapa kilóg a szájából stb.


20/F

2011. szept. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha buta.

A hülyékkel nem tudok mit kezdeni.

Szexuálisan taszít, ha alacsonyabb nálam, ha hosszú a haja, ha kopasz, ha fiatal (engem csak a 35 felettiek vonzanak szexuálisan) azt hiszem más nem.

Természetesen barátként semmi gondom senkivel, nem vagyok bunkó sem és bántó sem, még mielőtt valaki félreért :)


22/L

2011. szept. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
A hülyeségen hogy lehetne már változtatni? Max. műveltebbé teheted, de attól még ugyanolyan szar lesz az alapfelfogása.
2011. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Solarian ***** válasza:
100%

1. buta

2. több smink van egy nap a fején mint amennyi egy átlagos drogériába kapható

3. Dagadt


Spec engem nem zavar ha izmos a csaj.

2011. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A hülyét itt sokan nem csak a felfogásra hanem a műveltségre is értik. Azon viszont lehet változtatni de amúgy igazad van.
2011. szept. 11. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!