Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen időközönként és milyen...

Milyen időközönként és milyen hosszan volt beteg/beteg a bölcsis 2-3 éves gyereked? (Légyszi ne irjatok olyat, hogy ez van, majd tulesik rajta meg iylenek, tök másmiatt kérdezem mint az gondoljátok) Szakogához kell!

Figyelt kérdés

Eddig olyanokat hallottam, hogy : (és ez az átlag) hogy december téliszünet előtt egy hét lázasság tüszősmandula, majd 1 hét otthon, utána ugye szünet, majd január egy hét közösség, 1 hét láz hörghurut egy hét otthon, majd kötőhártya, egy napot volt a gyerek és ujra lázas.


Eddig egy anyuka mesélte, de ő ezt. Tényleg iylen durva??


2011. jan. 21. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A fiam 2 éves múlt, szeptember óta jár bölcsibe. Eddig októberben voltunk itthon 1 hetet, meg volt fázva. És novemberben is hiányzott 3 napot, akkor végül is csak köhögött. Eddig szerencsére megúsztuk ennyivel.

2011. jan. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! a kisfiam 2,5 éves, most az őszi idénytől egyszer egy hétig volt itthon,láz nélkül krupp.
2011. jan. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 éves fiam, szeptembertől bölcsis

szeptember - 2 nap volt itthon, hányás miatt a doki kiírta

október - 4 nap, nátha+köhögés

december - utolsónak lett kötőhártyás, elvittem orvoshoz, ahol a hosszú várakozás alatt valamit összeszedett, 2 hétig volt itthon

most januárban nem volt még beteg, pedig a csoportjában hányós-hasmenéses vírus volt, tartottam attól, h ő is megbetegszik.

2011. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Kisfiam másfél éves kora óta jár bölcsibe október 11. óta. Azóta másfél hét bölcsi és 2-3 hét betegség az arány. Semmi komoly, tehát nem olyanok, amiket te irtál, de nála a köhögés múlt el nagyon nehezen, a legkisebb kintlétre (10 perc max) is megint előlről köhögött teljes erőből. Most 2 hete rendben van, de a többi gyerek sem beteg pont a bölcsiben. 2 éves lesz.
2011. jan. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Kisfiam szeptember végétől bölcsis,karácsonyig 6 hetet járt,

volt itthon hasmenés miatt,4 x volt hörghurutja,1x tüdőgyulladása.

Idén 8 napot ment,a 9.napon a bölcsiből vittük el mentővel,mert lázgörcse lett:(.

A mi bölcsinkben amikor mi nem járunk,akkor nagyon sokan betegek,amikor nekünk volt tüdőgyulladásunk,akkor a földszinti 26 gyerekből 2 járt,amikor most lázgörcsünk volt,a bölcsi 90%-ának vírusos láza volt,orrfolyás,köhögés nélkül.

2011. jan. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ősszel volt 3 éves a fiam, de előző évben ősszel kezdte a bölcsit. Abban az évben többször volt beteg, de nem volt vészes. Amikor hidegebbre fordult az idő, akkor kapott el pár köhögős, taknyos betegséget, mondjuk úgy november és február között 3 hetet hiányzott, alkalmanként egy hetet.

Utána ha jól emlékszem, egyáltalán nem volt beteg.

Most ősztől számított időszakban egyszer volt beteg, valamikor asszem novemberben, azt sem a bölcsiben kapta el, hanem tőlem, egy hétig én voltam náthás (de csak kicsit), utána ő egy hétig (ő kicsit jobban), aztán ugyan ezt még én visszakaptam tőle. Több betegsége idén nem volt. Mondjuk ő a bölcsi előtt sem volt egy beteges gyerek, két éves koráig talán ha kétszer látta orvos a kötelező alkalmakon kívül.

2011. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kisfiam októberben kezdte, és összvissz kétszer egy hetet volt otthon nátha miatt. Semmi durva. :)

Januárban volt 2 éves.

2011. jan. 22. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!