Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20-25 éves fiúk: miért gondolj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 éves fiúk: miért gondoljátok érett, komoly gondolkodású férfinak magatokat?

Figyelt kérdés

Természetesen akinek nem inge, ne vegye magára, csak a célcsoport válaszát szeretném olvasni.

Ha valaki a bulizást (piálást, drogozást) hozza fel, azt nem tudom komolyan venni. Az a minimum, hogy ez távol áll tőle.

Szeretném eloszlatni azt, hogy a fiúk annyira későn érők lennének.

A kérdés elsősorban személyesebb jellegű, mert most egyrészt pár nélkül vagyok, másrészt én is többször kaptam kiosztást amiatt, hogy miért az 5-7 évvel idősebb férfiak közül szoktam választani.


2011. márc. 31. 21:58
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
nem gondoljuk annak magunkat.
2011. márc. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nem minden tag mondja magáról, hogy érett. :P De azért vannak olyanok is akiknek már házuk és autójuk van saját pénzből. Ők biztos nem drogokra költötték a pénzt.
2011. márc. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
5%
22:04 azok nem tudják mit vesztenek.
2011. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a férfi 24 évtől kezdődik, addig nem neveznék annak senkit, mert személy szerint addig nem tartok ehhez az elnevezéshez elég érettnek senkit.
2011. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
azért mondanám magam komoly gondolkodásúnak a fentieken kívül: most ár igyekszem -nem mindig sikerül- komolyan venni a dolgaimat. tudatosan tervezem és építem az életem és komoly kapcsolatot szeretnék egy hasonló gondolkodású lánnyal, akivel ezután közösen terveznénk. nem vágyom kicsapongásra, bulizásra és a többi... nem hozok fölösleges kockázatot, meggondolom minden lépésem, hogy minek mi lehet a következménye, előre mérlegelek hogy jó döntést hozzak.
2011. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
:D Köszönöm első a választ :) De igazából pont az ellenkezőjét szerettem volna hallani, mert elvileg számtalan fentebb leírt karakterű férfi mászkál körülöttem a saját korosztályomból, csak nem veszem észre :)
2011. márc. 31. 22:05
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Azért gondolom magam komoly, érett férfinak, mert: keményen dolgozom, hogy eltartsam a családot (jelenleg a barátnőmet), a buli számomra nem a csontrészegséggel egyenlő, képes vagyok kulturáltan beszélgetni szinte minden, (értelmes) témáról.


És legvégül: büszke vagyok rá, hogy az agyam irányít, nem a lábközi részem :)

2011. márc. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
50%

Huu ez egy nehéz kérdés.

De szerintem azért tartjuk magunkat érett gondolkodásúnak mert másképp látjuk már a dolgokat mint a fiatalabb nemzedék.

Bár őszintén fogalmam sincs.

2011. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Én érettebbnek gondolom magamat az átlagnál, de tisztában vagyok vele, hogy mennyi mindent nem tudok még, és ha ahhoz viszonyítunk, akkor igencsak szegényes tudásom van.
2011. márc. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
a megsavanyodott kedvű, csak a munkájával törődő férfi biztosan elég érett neked.
2011. márc. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!