Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne öngyilkosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne öngyilkosnak lenni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve reménytelenül szeretek egy lányt, eddig is nagyon rossz volt, hogy mindig csak nézem, de soha nem lesz semmi, de a napokban már egyre elviselhetetlenebb ez az érzés és megfordult a fejemben, hogy megölöm magam. Próbáltam már elfelejteni, de nem megy, ha újra látom mindennek vége. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, egész álló nap Ő jár a fejemben. Alig várom, hogy láthassam, ha meglátom lefagyok teljesen és eszméletlenül elkezd verni a szívem. Nem tudok mit csinálni.
2011. máj. 25. 17:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Igen! Emiatt elég nagy baromság! Menj pszichológushoz vagy pszichiáterhez!
2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
f*szé nem szólítod meg?!
2011. máj. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Az öngyilkosság semmire sem megoldás. Gyávaság. Menj emberek közé, társaságba. Keress barátnőt. Ne magadat sajnáld.
2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Igen,baromság!

Hidd el,ha elfoglalod magad mással, ismerkedsz mással egyszercsak elmúlik.

2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Esetleg nyisd ki a szád és beszélj. Vagy ha már így gyilkolászós hangulatodban vagy, vágd meg magad, a véredet töltsd egy kis üvegcsébe és add oda neki szerelmed zálogaként. Tuti nem tud ellenállni (Angelina Jolienak is bejönne ez).
2011. máj. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ne legyél már balfék, menj oda hozzá híved el egy randira. ha meg vissazutasít akkor legalább tudod hányadán álltok és lezárod a múltat és nem sajnálod magad. a te döntésed hogy vergődsz vagy teszel valamit.
2011. máj. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ti ezt nem értitek, de én félek Őt megszólítani. Rengetegszer elhatároztam már, hogy na most, és egyszerűen nem vagyok rá képes, leblokkolok, mikor oda kéne menni. Másra pedig rá sem tudok nézni, nekem csak Ő kell!
2011. máj. 25. 17:28
 8/17 anonim ***** válasza:
Csak ő kell, de nem beszélsz...hát akkor ne szólítsd meg, szavak nélkül is lehet szexelni..
2011. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nagyon nagy hülyeség lenne!ne is gondolj ilyenre! gondolom még nagyon fiatal vagy,de hidd el,nem ő az egyetlen nő a világon,rajta kívül vannak még sokan,akik meg lehet,h pont rád várnak!:) élvezd az életet,bulizz,tanulj,ismerkedj,az öngyilkosság nem megoldás!
2011. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
XD ha kell mi a fa-szér nem mész oda?XD
2011. máj. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!