Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hülyeség lenne öngyilkosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne öngyilkosnak lenni egy lány miatt?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve reménytelenül szeretek egy lányt, eddig is nagyon rossz volt, hogy mindig csak nézem, de soha nem lesz semmi, de a napokban már egyre elviselhetetlenebb ez az érzés és megfordult a fejemben, hogy megölöm magam. Próbáltam már elfelejteni, de nem megy, ha újra látom mindennek vége. Egyszerűen nem bírom kiverni a fejemből, egész álló nap Ő jár a fejemben. Alig várom, hogy láthassam, ha meglátom lefagyok teljesen és eszméletlenül elkezd verni a szívem. Nem tudok mit csinálni.
2011. máj. 25. 17:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

legaláb próbáld meg, verdki magadnak mielőt oda mész hozá, jóban tudol gondolkozni énis így voltam nekem segített és 2éve együt vagyunk.

Sok sikert :)

2011. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Még is hogy lennél szerelmes valaki olyanba, akit nem is ismersz? Ne őrjíts már meg! :) Max nagyon erős vonzalmat érzel, amit nem tudsz leküzdeni, erre pedig egy megoldás van... ha megtudod ő táplál-e hasonló érzéseket irántad. Ha igen, akkor nyert ügyed van, ha nem akkor pedig ha hónapok is kellenek hozzá, de elfog múlni az érzés iránta, mert tudod, hogy nincs esély. Ez ennyire egyszerű! Nincs olyan hogy félelem! A legkönnyebb otthon ülni, és nyalogatni a sebeidet, illetve elmerülni az önsajnálatban, még egyszerűbb megoldás ha megölöd magad. Teszem hozzá hatalmas baromság is lenne ilyen hülyeség miatt megölnöd magad, de mindegy... Legyél már végre férfi, állj a sarkadra, és ne otthon itasd az egereket!
2011. máj. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az öngyilkosság gondolata eléggé szánalmas, már bocs -.-

Ne szerencsétlenkedj, menj oda, és kérdezz tőle valami baromságot. (am felettem eggyel vagy kettővel a kiverős dolog elméletileg tényleg hasznos)

Én vizsgázni félek, mégis túl kell lennem rajta. Vedd úgy, mint egy feladat, és utána fellélegezhetsz. Ő is csak egy ember, nem az Isten.

Öcsém, tiszta alsóban érzem magam. Bár nem, ott is bátrabbak a gyerekek :D Rajzolnak valami szaros szívecskés izét oszt odaadják a csajnak és tádámmm, meg is van XD


Amúgy meg tényleg nem lehetsz szerelmes, csak vonzódsz iránta. A plátói már csak ilyen. Nekem is volt valami hasonló gimi elsőjében XD



U.i: senkiért nem érdemes öngyilkosnak lenni és nem is szabad. Ha már magáért nem képes élni az ember, éljen azokért, akik szeretik.

2011. máj. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha fosol írj neki e-mailt,facebookon,esetleg ha sulis vagy írj neki valamit egy lapra és rakd a padjára...
2011. máj. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
velem is ez van de nekem nem jutott eszembe ez a fa..ság. Amúgy meg ha megtudná h mijatta ölted meg magad vele si ki.asznál... Ne tedd.
2011. máj. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem tudná meg, mert nem is ismer, maximum látásból. Egyedül a szüleimnek írnám le, hogy miért tettem.
2011. máj. 25. 21:52
 17/17 anonim válasza:
Rövidre fogva, volt egy barátom aki egy lányért öngyilkos akart lenni ő is egy évig hajtott a lányra, aztán össze jött velem :) 3 évig voltunk együtt és egyszer szakítottunk az édesapja jött el bocsássak meg neki mert azt keresték melyik fára akasztotta fel magát, ré 1 hónapra végleg szakítottunk , azókat rengeteg csaja van , szerintem ez pszihésen lehet egy két embernél, azóta mondom teljesen normális öngyilkossági hajlam nélkül... ( remélem segítettem ezzel valamit )
2011. máj. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!