Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden lány ilyen egyébként?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden lány ilyen egyébként?

Figyelt kérdés
az egyik barátnőmmel egy hónapja beszélgettünk, hogy milyen gusztustalan dolog valakit a pénzéért, meg a menőségért szeretni... nagyon szép lány egyébként. a minap mutatta be az új barátját... 50 éves koma... fel van fújva a karja vízzel, 100 grammos lánc a nyakába.... és nagyon csinos, szép, és okos lány aki gazdaságtudományt tanul, és nem egy hülye plázak@rva, csak egy kifejezetten szép 24 éves lány...aki otthagyta a helyes 23 éves, figyelmes normális srácot, szerintem csak azért mert nem a6-os audival jár mint ez az 50 éves csávó..... 26l
2011. szept. 28. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy?
2011. szept. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 DakotaDamon ***** válasza:
Én nem vagyok ilyen, pedig lány vagyok.
2011. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem minden lány ilyen. Sajnos és2 elviselhetetlennel élek együtt, úgy hogy tudom, hogy a szép test nem mindig = szép lélekkel. De attól még vannak normális, rendes lányok is.

Ezek a tulajdonságok meg, hogy figyelmes, normális annyira relatívok. Az a pasi is figyelmes, hisz a lány bármikor kocsikázhat, lesz pénze.

Ő nő, te pasi vagy, nylíván nem fogsz felizgulni a barátájra, főleg ha eddig te voltál a barátja.

Egy pénzes ember is lehet rendes, talán össze kellene ülnöd vele és jobban megismerni. Vagy pedig a lány vak, vagy te félreismerted vagy bármi lehet.

Ez csak a látszat, hogy ő egy intellgens, tökéletes nő, te egy figyelmes, isteni aranyos gyerek vagy, a másik pedig egy rohadt kigyúrt bunkó.

2011. szept. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ja nő vagy xD Nem baj, attól még lehetsz leszbi.

De mindegy, más az eseted, féltékeny vagy rá vagy tudsz valamit, amit a másik lány nem.

2011. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem minden lány ilyen, csak nagyon sokan. Nem tudom, ennek a csajnak mi hiányzott, lehet, hogy rájött, hogy apakomplexusa van, lehet, hogy tapasztaltabbra és gazdagabbra vágyott. Szegény srácot sajnálom csak, az ilyesmi nagy lelki törést okozhat, most valószínűleg nem érti, hogy miért nem volt elég jó a csajnak, talán még meg is fogja gyűlölni a nőket. Úgy tűnik, nála is érvényesült a papírforma, hogy a rendes emberek megszívják. A csaj meg majd ezt fogja visszakapni az élettől, lehet, hogy egy idő után a fickó el fogja őt dobni, mert még fiatalabbra fog vágyni, a csaj meg talán vissza fogja sírni még ezt a fiút.
2011. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
utolsónak: a kérdező lány :D
2011. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De kérdező, te tudod pontsan, hogy mi történt, ismered őket mind, nagyon??? A csajnak honnan tudod, hogy csak a pénz kell? Honnan tudod, hogy a másik ember rossz?
2011. szept. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen lány nem kéne, aki meg ilyen idős korára ennyire idősekkel kezd, az már orvosi eset! Amúgy nem minden lány ilyen, vannak normálisak is, én is őket keresem! :D


29/F

2011. szept. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt látom, hogy nem közömös neked a 23 éves srác.
2011. szept. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Savanyú a szőlő? :D Nem tudhatod, hogy a "barátnőd" mit érez valójában, vagy hogy az előző pasija mennyire figyelmes valójában... És nem, nem minden lány a pénzre vágyik.
2011. szept. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!