Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már, hogy ketten vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy ketten vagy többen kivertétek egymásnak? Milyen volt? 22/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
43%

lány létedre izgat a dolog? :)

Hát sztem erről sok fiú tudna mesélni, nos igen, volt, osztkirándulás, közös öltöző ... azért megesik ez tizenévesen

2011. máj. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Sosem, még meg sem fordult a fejemben (hál'istennek)
2011. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:

volt rá példa, oszt.kirándulás, kisebb partik...:d

15f

2011. máj. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz.
2011. máj. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
86%

Én ezt az egymásnak kiverést, enyhén homo beállítottságúnak érzem. Szóval én eddig hanyagoltam a projektet, és hanyagolni is fogom.


21/F

2011. máj. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem enyhén homo,ez homokozó a köbön bazz.Egyesek meg ráfogják,hogy hát most tini vagyok,meg éppen mutál a hangom és jót tesz a g%ci a torkomnak.Na el lehet menni,hetero ember ilyet nem csinál.22/F
2011. máj. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

pont a legheterobb srácok csinálnak amúgy ilyet, mert ők nem félnek attól, hogy emiatt melegek lesznek, mivel biztosak a saját orientációjukban

akik nem annyira biztosak, azok félnek eléggé és nem mennek bele ilyenbe

2011. máj. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
"pont a legheterobb srácok csinálnak amúgy ilyet, mert ők nem félnek attól, hogy emiatt melegek lesznek, mivel biztosak a saját orientációjukban " - Ekkora viccet is rég hallottam.
2011. máj. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
ez csak pszichológia, semmi más
2011. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Tombiii válasza:
esélytelen...soha nem is mozgatott a dolog...és milyen az a "legheteróbb"...most én vagy hetero vagy nem és ennyi :D
2011. máj. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!