Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a szomszédomb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a szomszédomba de csak köszönünk egymásnak. Hogy jöhetnék vele össze?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédod független?
2011. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mosd fel mindennap a közös folyosót, az hatásos lesz. Te komolyan 2-3 "jónapot" után szerelmes vagy? Azta...
2011. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Aligha hagy bele szerelmes, hisz nem is ismered, max. tetszik. Lehet, hogy egy visszataszító és kötekedő alak, nem tudhatod.

Miért nem beszélgetsz vele?

2011. okt. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Pl az egyik köszönés után beszédbe elegyedsz vele és finoman kipuhatolod van-e nála esélyed. :)
2011. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
már voltam megnézni a knyhaabutrjat meg ő is az enyém de azóta csak köszönünk nem tudom mit kéne kitalálnom
2011. okt. 18. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
konyhabútort??? ajánld föl, h megmutatod a bélyeggyűjteményedet, azt jobban fogja értékelni :-)
2011. okt. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szomszéd szerelemből nem lesz soha komolyabb kapcsolat
2015. máj. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Fusera válasza:
Nem derült ki, a nemek melyik oldalán állsz. Ha férfi vagy, hívd meg vacsorázni mélyen a szemébe nézve még akkor is, ha félénk vagy, legfeljebb nem úgy reagál, ahogy szeretnéd. Ha nő vagy, mondhatod neki, szívesen meginnál vele egy sört, vagy elmennél vacsorázni, mert meg akarod ismerni.
2015. dec. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!