Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mik lehetnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mik lehetnek az okai annak, ha egy 30 eves ferfi meg nem nosult meg es jelenleg baratnoje sincs? ( egy olyan srac, aki igencsak jokepu es baratsagos)

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 20:23
 1/9 anonim ***** válasza:
PL: fiúkhoz vonzódsz??
2011. máj. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi abban a furcsa, hogy 30 évesen nem nős és jelenleg nincs barátnője? Ha az lenne a helyzet, hogy 30 évesen még barátnője sem volt, pedig igencsak jóképű és barátságos, na az lenne furcsa.
2011. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo, hanem az egyik ismerosomrol, es NEM, nem a ferfiakat szereti!!
2011. máj. 25. 20:28
 4/9 anonim válasza:
Nem gáz!! nekem van 1 olyan 38 éves ismerősöm (férfi) akinek 24 éves kora óta nem volt kapcsolata... csak iylen 5-6 napos... tehát nyugi..:) és ha jóképű vagy, akk hamarosan eljön a te időd :)
2011. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 27 éves vagyok, van barátnőm...DE! NEM áll szándékomban megházasodni...
2011. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

leirja, hogy nem róla van szó, erre : " és ha jóképű vagy,"


ez most komoly? ^^

2011. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt, hogy nem akarja elkötelezni magát. Semmi rossz nincs ebben.
2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lehet nem komoly a srác, de lehet csak a lányok miatt, mert elég nehéz egyes férfiaknak találni valakit. Mi értelme van ilyenen gondolkodni? Bárki lehet szingli.
2011. máj. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Magam is ebben a cipőben járok.

Talán azért, mert későn eszméltem, és a normális nők ebben a korosztályban már nagyrészt elkeltek. Továbbá azok a nők, akiket normálisnak tartok, nem is válnak el, mert képesek eleve jól dönteni a párkapcsolatjukat illetően.

A maradék kínálat jelentős része finnyás ösztönlény, nem képes tudatosan gondolkodni, és a problémákat úgy akarja megoldani, hogy nem vesz tudomást róluk. Általánosítani nem szeretek, de nekem ez a tapasztalatom.

2011. máj. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!