Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy rendes visszahúzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy rendes visszahúzódó lánynak esélye sincs arra, hogy kelljen szexre, szerelemre, kihasználni, barátnőnek vagy egyáltalán bármire, akkor változzon egy mindenkivel kavaró ribanccá?

Figyelt kérdés

Ha ez kell, hogy kelljek bármire is akkor bármit megteszek. Ha az kell akkor részegen fetrengek még meg is engedem, hogy bárki átmenjen rajtam vagy idegen férfiakat szopkodok a sufniban. Ugye így már kellenék legalább valamire?...

20/l


2011. máj. 25. 22:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/98 anonim ***** válasza:
91%
Ha az az igényed, hogy szexre kelljél valakinek, akkor tedd meg. Ha normális kapcsolat kell, akkor inkább ne.
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/98 anonim ***** válasza:
89%
Fú szerintem egy kicsit nyugodj le! Minden rendben lesz, ne keseredj el! F/18
2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/98 anonim ***** válasza:
86%

Nekem se volt 20 éves koromig barátom, és minden ribanckodás nélkül lett, és nagyon szeret, én is őt. Neki kellek úgy ahogy vagyok.

Ismerkedj sokat és majd lesz vki.

2011. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/98 anonim ***** válasza:
Szerintem idővel rátalálsz az igazira,a ribancok csak ideig-óráig kellenek,de a rendes lányok egy életre....Sok sikert :)
2011. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/98 anonim ***** válasza:
Ez marhaság hogy nincs esélyed... kicsit kivagy ahogy látom :) segíthetek sokmindenre kellhetnél :D ám szerintem ne változzál meg csak ezért, megbánnád az 100%, ám kifejezetten örülnék egy ilyen lánynak, eléggé ritka a rib@ncok tengerében :D
2011. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/98 anonim ***** válasza:
82%

Nem, én kimondottan nem szeretem az ilyen ribancos lányokat(lehet ,hogy jól néznek ki ,mert 100kiló festék ott van a pofáján ,de egyikkel sem járnék).

Szerintem ne változz, csak e miatt... Idővel úgy is találkozol egy megfelelő sráccal.


18/f

2011. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/98 anonim ***** válasza:
83%

Ne drámázz, hanem egyszerűen keress egy hozzád hasonló, rendes fiút. Eleve zárd ki pl. a diszkópatkányokat, a focistákat és a kocsmatöltelékeket, és ami marad ezeken felül, azok körében nézelődj. És ha látsz valakit, aki tetszik, merj kezdeményezni, odalépni és megszólítani.


Plusz használhatsz netes társkeresőket is; ezeknek nagy előnye, hogy sokkal könnyebben kereshetsz rajtuk személyiségre, gondolkodásmódra és életszemléletre is.

2011. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/98 anonim ***** válasza:

Szerintem semmiképpen se változz meg, sokkal értékesebb vagy így :)

Én például nem járnék gy ribanccal... úgy hogy ne akarj azzá válni

Fel a fejjel, lesz jobb is a helyzet :)

20f

2011. máj. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/98 A kérdező kommentje:

Nekem mindegy mire csak kellenék már valamire, szerelmi szexuális értelemben.

22:26, késő, már el/megkeseredtem.


Idővel... Nem szeretnék tovább bármiféle törődés nélkül élni, néhány lány legalább megd.ni jó, én még arra se vagyok méltó ezek szerint, nem hogy barátnőnek... Nevetséges.

Ismerkedni nem tudok hol, egyedül meg hova is mennék és miért. Keresek, de nem találok vagy messze él vagy én nem kellek neki vagy van barátnője vagy egyéb gubanc.

2011. máj. 25. 22:38
 10/98 anonim ***** válasza:
47%
Ejnye már, ne alacsonyodj le ennyire. Miért adnád fel az elveidet csak azért, hogy megdugjon valaki?
2011. máj. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!