Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Látott már titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Látott már titeket fiú barátotok, haverotok bugyiban és/vagy melltartóban? Esetleg meztelenül?

Figyelt kérdés

Direkt vagy véletlen volt? Hogy történt az eset és milyen érzés volt? Szégyelltétek magatokat?

Kort írjatok légyszíves!


2011. máj. 26. 16:48
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Életemben nem volt még ilyen jó.. Nem hiszem,hogy lesz egyébként.Ritkán találkozunk és ez is csak egy kivételes helyzet volt,hogy feljött a lakásomra.Ő se akar tőlem semmi komolyat,én se tőle.Egyébként meg ezekután ha egyáltalán a lakásom közelébe kerül,meg se állna addig míg le nem szaggatja rólam a ruhát. :) És nem szégyellem magam.Felnőtt ember vagyok,szeretem a jót és néha engedek a vágyaimnak. :)


19:53

2011. máj. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
91%

Én fiú vagyok, de azért megpróbálom felsorolni, hogy hogy láttam lányt.


Egyszer órák után, az egyik lány az ostályteremben vette át a pólját, én meg benyitottam véletlneül.


Egyszer osztlykiránduláson bent gangeltunk a lányok szobájában, amikor az egyikük fürdésbl jött vissza (bugyi + melltartó), de nem zavartatta magát, mondta, hogy a miki is ilyen lenne.

Táborban meg egyszer a kulcsjukon kukucskáltunk be egy lányhoz aki éppen öltözködött (meztelenről), ugyanitt találtunk egy helyet, ahonnan be lehetett látni a zuhanyzóba (itt sok lányt láttunk, begyiban meg melltartban.


Legutoljára meg a barátnőmrl csókolozás közben levettem a trikóját.

17F

2011. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
63%
miki = bikini, nem tudok irni
2011. máj. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
54%

Egy fiú barátom jött fel hozzánk dél körül.Apuék felengedték a szobámba hogy keltsen fel.Nos én meztelenül aludtam egy szerencsétlen pózban,hogy még a puncim is szét volt nyílva.Egy darabig nézhetett az ágyam mellett,mikor felkeltett az arcom simogatva.Nem szégyelltem magam,csak meglepődtem.


14L

2011. júl. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

"dilisnyuszi válasza:


Én osztálykiránduláson épp öltöztem, bugyiban és melltartóban voltam, amikor benyitott 5 srác... elég ciki volt, de legalább jót nevettünk :D"


Én pont fordítva. Nekem a gimiben öltözködő lányokhoz sikerült egyszer benyitni egy terembe, akik közül volt, aki bugyiban és melltartóban állt éppen. :D

2011. nov. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
84%

Fiu vagyok de azert valasozlok. Kartyazas kozben, az volt a tet, h a lanyok levetkoznek fehernemure ha veszitenek es hat vesztettek... Amugy nem igazan lattam barataimat hianyos oltozetben. Taboros elmenyekbol csak torolkozobe tekert csajok vannak, bugyi melltartoban nem nyitottm ra egyre sem.


18/F

2011. nov. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk suliban (közgáz) a tanulók 80%-a csaj volt. Szalagavatókor a helyi művházban az egyik nagyobb szobában öltözködött mindenki át. Sokan takargatták magukat, de a többség sz@rt rá :D Mi meg csak álltunk az ajtóban, nézve a kb 15-20 lányt :D Jóformán nem is érdekelte őket, hogy ott vagyunk :D

De nem értem mivel különb fehérneműben mint bikiniben...

CSak az anyaga más, de kb ennyi :D:D



21F

2011. nov. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
27%
nekem rengeteg fiu barátom van, sőt leginkább csak fiuk. fehérneműben szoktam flangálni előttük, de azért mert tisztelnek és tudják hogy tabu vagyok számukra. becsben tartanak és ez a lényeg. az előző barátom előtt irtó szégyenlős voltam, de a mostani párom előtt ( ő a 2. pasi az életemben olyan értelemben) előtte egyáltalán nem vok szégyenlős. szoktunk pucérkodni amikor ketten vagyunk itthon vagy esetleg náluk:D sőt ő még a fürdőbe is bejön. nem zavar. 22/L
2011. nov. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
84%
igen, melltartóban, csak egy szobában öltöztünk át, semmi érdekes nem volt 20L
2011. nov. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
53%
masfel eve Osztalykirandulason bugyiban es melltartoban...vicces, de a fiuval egy eve egyuttvagyunk:))
2011. nov. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!