Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez nekem kínos, ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?NÉV? kérdése:

Ez nekem kínos, ötlet?

Figyelt kérdés
hát venni szeretnék kotont de én kínosnak érzem h 15 éves srác bemegy a boltba és kér óvszert, nem kínos ez sztetek?
2011. máj. 26. 17:58
 1/10 B.angel ***** válasza:
Nem kell kérni! Fogod magad, leveszed és kifizeted. Kérni a gyógyszertárba kell, de akkor ezt még hanyagold. :) Nem ciki amúgy!
2011. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát az kínosabb lenne ha összehoznál gyereket.
2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

...velem is hasonló helyzet van.

Menny távoli helyre/oda ahová nem szoktál járni (vásárolni)

És vegyél ott.Kit érdekel ha ciki?

1,úgyse nagyon látnak a környéken

2.Ha kell akkor nem mind1?

2011. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
óvszert vásárolni nem ciki.:DDe,ha így gondolkodsz,akkor lehet nem kellene szexuális kapcsolatba kerülnöd senkivel.
2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nem kínos.hidd el a felnőtt pénztárost aztán teljesen hidegen hagyja a te szexuális életed...felnőttek nem csinálnak ebből témát.Kb úgy fog rád nézni,mintha egy csomag rágót vettél volna,hidd el nekem.

21N

2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még örülnek is annak inkább, hogy akarsz venni kotont, hisz legalább védekezel, és nem rögtön nekiugrani védekezés nélkül.Téged ne érdekeljen, hogy ők mit gondolnak, hisz a Te dolgod, hogy mit veszel.Lehet ezért aki ott dolgozik tisztelni fog, hogy mertél venni egyáltalán ott védekezésre szánt cuccot.
2011. máj. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Eleve mi a ,hogy ciki? Mert nem halottam arról ,hogy manapság ciki védekezni, elkerülni az esetleges nemi betegségeket, de ha tévedek javítsatok ki!
2011. máj. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A síkosítót is megveszem szemrebbenés nélkül..hmm hmm.. :)
2011. máj. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Amíg cikinek érzel ilyesmit, addig nem vagy elég érett a szxhez. xD

Bemész, odaviszed a kasszához, kifizeted, elteszed és cső.

2011. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 VODKA0710 ***** válasza:
100%
Mennyél be napszemüvegbe. Olyan "Na mivan, nem tetszik a rendszer?" féle napszemüvegbe.
2011. máj. 27. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!