Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy döntsek? Újra kezdjük?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy döntsek? Újra kezdjük?

Figyelt kérdés

Kb. 3hónapja megismerkedtem egy sráccal egy autós versenyen:) Még ott semmi sem történt,csak szemezgettünk:D , nem akart oda jönni hozzám mert volt velem egy srác akire azt hitte hogy a pasim(amúgy tesom volt:D)

Aztán még aznap meg keresett Facebook-on.

Beszélgettünk stb, rá 1hétre találkoztunk,nagyon jól kijöttünk egymással :) 1hónapig találkozgattunk.

Belé szerettem nagyon... :/

De aztán összejött egy másik csajjal..://

nekem nem is mondott semmit,hogy fejezzük be ami eddig volt köztünk,egyszer csak Fb-n kirakta hogy kapcsolatban és hogy ki a párja..Ez kb 1hónapig, vagy méég addig sem tartott neki.

Aztán szakítottak 2hete kb.

Hétvégén írt nekem,hogy ne haragudjak, nem is akarta a dolgokat,és hogy lejön hozzám és megbeszéljük a dolgokat.Én olyan hülye vagyok hogy nem tudok rá nagyon haragudni,és mondtam hogy akkor megbeszélhetjük.


Nem tudom,jól döntenék-e ha újra kezdenénk.?!?!

Nagyon szeretem,csak félek hogy ha ez egyszer megtörtént máskor is megfog:(

Tudom nekem kell eldönteni a dolgokat, De mégis, ti mit gondoltok erről?

:)


(Korábban már feltettem ezt a kérdést,de kevesen válaszoltak,így megpróbálom még egyszer :$:))


2011. máj. 26. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs ló, jó a szamár is...
2011. máj. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek az első válaszolóval. "Ha nincs ló jó a szamár.

Akár mennyire is szereted NE találkozz vele többet és ne beszéljétek meg. Csak azért kellessz neki,mert most épp nincs más, de hidd el ha megismer nálad jobbat rögtön ott hagy. Milyen dolog ez is hogy szó nélkül összejött mással?!

Én ugyan ebbe a hibába estem, a pasim több mint 1 év után elhagyott más miatt aztán amikor a csaj otthagyta visszajött hozzám hogy beszéljük meg,hülye volt,engem szeret stbstb...megbocsátottam neki,és 9 hónap múlva talált megint egy nálam jobb csajt aki miatt elhagyott.

Tanultam a hibámból és soha többet nem jövök össze olyannal aki egyszer más miatt ott hagyott.

2011. máj. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!