Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan döntsek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan döntsek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.

Távkapcsolatomnak nem rég lett vége.

Nem én szakítottam hanem a lány, ha ez számít is valamit..azt mondta ez így neki nem megy..nem jó.. nagyon messze is vagyunk egymástól..

oké, elfogadtam..

de azt akarja maradjunk barátok,szüksége van rám..

de én csak barát nem tudnék lenni..

írtam már neki..de van hogy szerintem megsértődik és írja hogy akkor nem is ír többet..hát ezt is szeretném mert máshogy nem tudnám elfelejteni.. de hát szépen szeretném megmondani neki.. vagy nemtudom mi tévő legyek..Help! =/


2010. dec. 5. 19:03
 1/9 anonim válasza:
Felejtsd el. Előbb utóbb mindketten találtok mást + ennek semmi értelme. Messze van, ne zaklasd, 1 év múlva már nem is fog izgatni h mi van a csajjal
2010. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Azt akarnám, ha tudnám:(

A másik meg hogy. 1 év?:O hát az sook :)

2010. dec. 5. 19:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha távkapcsolat, akkor könnyen megoldható. Ne menj fel msnre, ha ír smst vagy felhív ne vedd fel a telefont, vagy cserélj számot. Lehet bunkónak fog tartani de legalább rádöbben, hogy nem akarsz vele beszélni. Az én volt barátom is folyton ezt a "maradjunk barátok" dolgot fújja, de ez lehetetlen, vagy legalábbis ritka. Ráadásul én nem is akarok barátja maradni mert már egyáltalán nem kötődök hozzá, de ez nehéz mert mi mindennap találkozunk, mindennap hárítom. Szóval remélem a tanácsomnak hasznát veszed. :)
2010. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nem fogok barátkozni veled. Vagy kellek, vagy nem.
2010. dec. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy 1 év egyáltalán nem sok. Én már 3 éve odavagyok egy szemét, majomért. Hát sajna így alakult, de túlélem valahogy:)
2010. dec. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem.. de csak bunkóság.. még nem bántottam meg én nem is szeretném:(

viszont én még ugye szeretem.. de hát reménytelenül..

2010. dec. 5. 19:17
 7/9 A kérdező kommentje:
:)
2010. dec. 5. 19:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, úgysem fogtok már járni nagy valószínűséggel. Válassz: vagy a te boldogságod vagy pedig fogod ápolgatni a lelki világát, mint barát, így te később fogod elfelejteni és hirtelen rájössz, hogy besavanyodsz és barátnőd sem lesz. Gondolkozz el ezen és légy egy kicsit önző.
2010. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba.

A szakítottunk de barátok maradunk olyan, mint a megdöglött a kutya, de azért megtartjuk.

2010. dec. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!