Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki levelet, vagy ne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki levelet, vagy ne?

Figyelt kérdés

A pasim elhagyott még 2 hónapja.

Abban maradtunk, hogy ha úgy érzem hogy "rendbe jöttem", megkeresem őt. Ha nem lesz senkije akkor, akkor lehetséges, hogy megpróbáljuk újra. A szakítás okát most nem írom le, mert felesleges, nem ez a lényeg.


A lényeg, hogy döntöttem: én nem fogom őt megkeresni, mert nem akarok bízni, reménykedni .. úgy tudom, hogy ő egy másik lánynak udvarol már. Tehát ebben a levélben leírnám neki, hogy én nem fogom őt keresni már soha többé, legyen boldog, és találja meg a megfelelő lányt magának ... és nem kell válasz a levélre!

Ennyi


Igazából azért is akarnám ezt a levelet elküldeni neki, mert ha időközben meggondolná magát, akkor legyen vele tisztában, hogy NEKI kell lépnie, mert én nem fogok neki írni ...


2011. máj. 27. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írd meg neki.

Meg nem azért de milyen már h ha nem lesz senkije akkor megpróbáljátok??? Ha nincs ló akkor jó a szamár is?

Ez a fiú nem érték téged eléggé. Találsz jobbat is, ne is foglalkozz vele, nem éri meg. Ha akart volna keresni, hidd el már megtette volna. Nincs értelme írni neki

2011. máj. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem megírni kell ezt neki, hanem csak tedd. Felejtsd el, hogy létezik.
2011. máj. 27. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne alázd meg magad, hidd el tapasztalatból mondom.

Ha ő hagyott el, akkor neki kell jelentkeznie, nem neked.

HA megígérted, hogy írsz neki. Akkor sem ilyeneket írj.

1-2 őszinte mondatot legfeljebb, de ne alázkodj meg.

Pl:Jól vagyok, remélem te is boldog vagy. Örülök a döntésednek, ma már beláttam, hogy ez nem negatív, hanem pozitív élmény volt az életemben.

Lényeg őszinteség és semmi megalázkodás.

2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
xD ha elküldöd neki ezt a levelet akkor meg már tutira veheted , hogy nem fog keresni ...
2011. máj. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 12 évesek gondolkodnak így....már ne is haragudj!


NE írj neki semmit! Lépj túl kezdj új fejezetet az életedben!


Ne légy ostoba! (és bocsi még 1x, de ezt gondolom)

26/f

2011. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges őt tájékoztatnod arról,hogy soha többé nem akarod keresni és választ sem akarsz tőle kapni.

Tök felesleges az egész.Ne írj neki,ez a korrekt.Gyerekes lenne írni neki bármit is ha egyszer nem akarsz tőle már semmit,és ő is másnak udvarol.Ő meg nem lép,szóval ne próbáld beadni a leveletírokmanipulálomdolgothátha visszasírjamagáthozzámdolgot.

2011. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!