Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem érzek semmit sem iránta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit sem iránta, mégis meg tud bántani. Miért?

Figyelt kérdés

Férfi-nő(Én)kapcsolata. Ismerkedünk, ismerkedünk... jól érzem magam a társaságában, szeretek vele lenni. Ritkán találkozunk és amikor eljön az ideje, hogy elváljunk, akkor én nem szívesen hagyom ott. Sajnálom, hogy mennünk kell.

Nem érzek semmit, de mégis meg tud bántani. Ráadásul olyan kis semmiségekkel, amikor meg direkt köcsögösködik azt meg fel sem veszem. Vagy csak ritkán.

Sok mindent elnézek neki, amit másnak nem tennék.

Néha gondolkodom ezen az egészen, de nem jutok sehová sem.

Kicsit bánatos vagyok, kicsit sajnálom, kicsit örülök, de semmi HÚHA! érzésem sincs. Csak az üresség. (és néha szomorúság)


2011. máj. 27. 14:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oké, és mire vagy igazából kíváncsi?
2011. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Arra, hogy ha nem érzek iránta semmit, akkor mégis hogyan tudott megbántani a kis hülyeségével?


Mi lehet az oka?

2011. máj. 27. 14:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Jaj nekem is volt egy ilyen megmagyarázhatatlan kapcsolatom,rohadtul meg tudott bántani,igazából nem volt nálam se az a HÚHA,de jól is tudtam vele mindig érezni magam.Kicsit hiányzik az a jó korszak,viszont a köcsögségek na azok nagyon nem!A legrosszabb h még így is gondolok rá,pedig rég volt:-)
2011. máj. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok: szóval a kis semmiségek kis megbántások miatt marad meg az ember agyába,és azért mert ebből következik az,hogy magadba megkérdezed,hogy mégis miért történt?miért tette...ez nem szerelem az biztos,valószínűleg valami megmagyarázhatatlan kémia és ellentétes vonzalom-de jó kapcsolat nem születik belőle az tuti!
2011. máj. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De az a legjobb, hogy még csak vonzalmat sem érzek. Még csak nem is az estem, de baromi jó vele lenni és olyan jól el tudunk hülyülni a másikkal.

De mégis van ez a fájdalom bennem vele kapcsolatban.


Régen voltam szerelmes, úgyhogy már azt sem tudom milyen az.

De nagyon félek, hogy beleszeretek.

2011. máj. 27. 14:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor mégiscsak érzel valamit. Vagy már le is rombolta az önbizalmadat.
2011. máj. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a megfelelő szót: Csalódottság az amit érzek.

Valamiért mindig többet várok a találkozástól és mindig csalódottan távozom róla.

2011. máj. 27. 15:31
 8/13 anonim ***** válasza:
Függőség?
2011. máj. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
:D Azért ott nem tartok. Csak 2 hónapja ismerem.
2011. máj. 27. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem ad semmi pozitívat, mégis kényszeresen ragaszkodsz hozzá. Ilyen egy szenvedélybetegség.
2011. máj. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!