Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a barátnőmről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a barátnőmről találtam itt kompromitáló képet?

Figyelt kérdés
Fél éve járunk, véletlen találtam ezt a honlapot és hát itt mutogatja magát, hogy így szép-e úgy szép-e, pedig nem ilyennek ismertem meg. Szóljak neki, vagy mit tegyek? Én 20 éves vagyok, ő 18.
2011. máj. 27. 14:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Én megkérdezném, hogy nincs e valami titkolni valója!? :)
2011. máj. 27. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
És ebben mi olyan különleges? Nem hiszem hogy meztelen van! Vagy igen?
2011. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mutogatja magát? Ha hiányos öltözékben, akkor nem ártana vele elbeszélgetni, de ha csak úgy felöltözve, akkor lehet, hogy önbizalomhiánya van és itt szeretne pozitív visszaigazolásokat.
2011. máj. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Muti a képet. Megmondjuk, hogy gázos-e a szitu.
2011. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
linkeld be. meg vond kérdőre...
2011. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem önértékelési zavarai vannak.
2011. máj. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
manapsag normalis, a legtobb fiatal ossze-vissza toltogeti fel magarol a pozer kepeket, aztan meg csodalkozik, hogy napi suna a napiszaron :))
2011. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
megkérdeztem, hogy miért csinált ilyet, azt mondta, hogy kíváncsi a véleményekre, de azért mégis csak túlzás, hogy egy szál bugyiban mutogatja magát, mikor nekem nem hajlandó vetkőzi
2011. máj. 28. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Neked kell eldöntened, hogy ez mennyire fér bele a kapcsolatotokba. Nekem pl baromira nem tetszene, ha ilyen képeket találnék a páromról, pláne úgy, hogy én még így nem is láttam... Mérlegeld... Mióta vagytok együtt? Mennyire stabil a kapcsolatotok? Mennyire tudod ezt elnézni?
2011. máj. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

fél éve vagyunk együtt és köpni nyelni nem tudok

inkább szakítanék, nekem már ez is elég sok

majd kialakul, de ő nem igazán veszi magára hogy kibuktan

2011. máj. 30. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!