Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőmről vagy nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmről vagy nem is tudom minek nevezzem, nem rég derült ki, hogy hermafrodita. MIt tanácsoltok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az első együttlétünkkor derült ki igazából. MIkor lehúztam a bugyiját, majdnem a szememet verte ki, aminek ott se kellett volna lennie. Mondta előtte, hogy lesz egy meglepetése számomra, de ilyenre álmaimban sem gondoltam sose. Én ott helyben sokkot kaptam. Szeretem őt, de ez mégis taszít engem.
2009. máj. 12. 23:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha te nem tudod ezt elfogadni (amit meg tudok érteni), akkor nem erőltetheti rád magát, és tisztességesebb szakítani. Ettől még támogathatod, lehetsz a kedves barátja. Nem vagy könnyű helyzetben...
2009. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
fotosop
2009. máj. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha te nem tudod ezt elfogadni (amit meg tudok érteni), akkor nem erőltetheti rád magát, és tisztességesebb szakítani. Ettől még támogathatod, lehetsz a kedves barátja. Nem vagy könnyű helyzetben...
2009. máj. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
81%

Ez azért attol is függ. A hermafrodita egy beteg állapot, amire nem mondaná egy érintett hogy "meglepetés". Az ilyeneknél általában férfi és női nemi szerv is van, akár torz állapotban, de felismerhető.

És van a transzvesztita, ami valójában egy férfi, operációkkal úgy néz ki mint egy nő, kivéve persze a lényeget, és a mell szilikon (kereshetsz heget a melle körül).


Szóval jó volna tisztázni hogy melyik is mert NAGYON NAGYON nem mindegy. Konzervatív vagyok, egy hermafroditával még meg tudnék barátkozni, talán. Transzvesztitával SOHA.

2009. máj. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a transzvesztitával sincs bajom, csak én heteroszexuális vagyok, úgyhogy nem tartozom a célcsoportjába. :) De barátként nekem teljesen mindegy, hogy kinek mi van a bugyijában.
2009. máj. 13. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Most ez komoly? Nem hiszem el hogy egy ilyet nem mondana el valaki a barátjának, csak annyit hogy lesz egy "meglepi". Ez már ok a szakításra.
2009. máj. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Meglepetésnek elég durva volt.

Szerintem szakítanék vele.

2009. máj. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
jode ilyen nincs is, a hermafrodita nem ugy van ket nemiszerve hogy van farka meg p*naja hanem belso nemiszervei keverednek meg... mar csak ezert is fotosop:)
2009. máj. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

A hermafroditának nem "keverednek" a szervei - hanem valamennyire mindkettő megvan. Sok mindentől függ.

De ha a fütykös normál nagyságú az NEM hermafrodita!!!

Általában 3-4 cm-es kis jószágokkal büszkélkedhetnek...

A traszverziták hormonokkal meg tudják növelni a mellüket elég szép nagyságra is - úgyhogy ez ne tévesszen meg.

Amúgy meg egy DNS vizsgálat csekély 150e ft-ért mindent elárul.

2009. máj. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se herma, csak simán travi. Innentől meg rajtad áll, hogy el tudod-e fogadni így, szereted-e őt annyira, hogy feladd az eddigi elveidet, felvállald barátaid előtt is, és kihúzd magad, és azt mondd: "én egy meleg kapcsolatban élek".
2009. máj. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!