Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori, hogy épp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy épp akkor látsz valakit akit régóta nem láttál, amikor fáradt, elnyúzott vagy?

Figyelt kérdés
Pl. srác a gimiből. Amikor jó passzban vagy akkor persze csak az idegenek bámulnak.
2011. máj. 27. 15:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyakran vagy nyúzott. Ha fele-fele arányban, akkor nagyjából 50% az esélyed.
2011. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Azóta is átkozom azt a napot. Elszalasztottam életem nagy lehetőségét. Legalább is úgy érzem.


18/L

2011. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szamóca.. ***** válasza:

nálam 100% :DDD

legalábbis ha tetszeni akarnék a valakinek.

2011. máj. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 cherry. ***** válasza:

15:07 Mi történt?


Amúgy velem is megesett már. Sz.ar érzés:D

2011. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszett egy srác gimiben, és ugye már 15 évesen úgy mászkáltam a folyosón, hogy ha esetleg meglát, akkor érett, komoly lánynak tűnjek... Soha nem látott olyankor, csak amikor hülyeséget csináltam:D Te jó ég, hányszor beégtem előtte:D Csajként soha nem kellettem neki, de azóta is jó barátok vagyunk:D
2011. máj. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 szamóca.. ***** válasza:

egyébkétn valószínű csak jobban megjegyezzük az ilyen alkalmakat:)))

én is csak arra emlékszek, hogy mikorr kb 16 lehettem volt egy srác aki bejött, és naná hogy akkor futottunk össze mikor koncertről jöttem hazafele, előtte a fél éjszakát végigbőgtem, és valami szerencsétlen a ahajmra öntött fél korsó sört... szép látvány lehettem.

de ha jobban belegondolok rengetegsezr találkoztunk úgyh ogy "emberi fejem" volt, magamhoz képest persze... de az az egy maradt meg nagyon:D

2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És pont tegnap rá gondoltam.
2011. máj. 27. 15:18
 8/12 anonim ***** válasza:
Murphy törvénye.:D
2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
velem mindig ez van.havi általában egyszer hagyom el magam egy napra kb,amikor is zsíros hajjal no sminkben megyek ki utcára,esetleg még szemüvegben is,mindig olyankor találkozok jó pasival vagy rég kiszemelttel.tipikus.
2011. máj. 28. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen, egyébként nem biztos de szerintem azért mert amikor fáradt/nyúzott vagy akkor általában hétköznap/mozgalmasabb napok vannak, ezért a többi ember is akkor intézi ügyeit, járkál, sétál stb... Egyébként velem is így van xD
2011. jún. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!