Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori a, , szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a, , szerelem első látásra" mind2 fél számára ill, hogy ha ezzel párosul, az hogy első perctől kezdve kiegészítik egymás mondatait, összhangba vannak, mint akik már évek óta ismerik egymást?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon ritka.

Nekem is csak egyszer volt ebben részem.

2011. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl gyakori....szerintem embertípustól is függ mert én 3x voltam szerelmes és mindig első látásra történt....viszont elég nehéz 2 ilyen embert találni akik majd pont egymást szurják ki :)
2011. aug. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0,000739% esély van rá de olyan hogy tökéletesen megértik egymást és tökéletesen összeillenek arra az esély 0,0000000000000000014%
2011. aug. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am velem már elöfordult hogy mindketten kiszurtuk egymást :D
2011. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden napos!:D
2011. aug. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
páromnak első látás volt,nekem ink az kellett h még fél évig barátok legyünk:$
2011. aug. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 :ASD válasza:
Hát mi már több,mint fél éve együtt vagyunk...És első látásra szerettünk egymásba,bár kezdetekben nem akarta barátom,mert nagy a korkülönbség,de végül a szerelem győzött...:))) azóta is jól megvagyunk,alig veszekszünk.Ha meg veszekszünk is akkor hamar megtudunk beszélni mindent.
2011. aug. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!