Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már vége 2 éve (! ), tudom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már vége 2 éve (! ), tudom, nem jön vissza, mégis édesen fájdalmas és gyakori rá a visszaemlékezés. Elmúlik valaha?

Figyelt kérdés
2011. szept. 14. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A tapasztalatom és a környezetem tapasztalataiból ítélve,nem igazán fog múlni. sajnos :(
2011. szept. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Minek van vége? Ki nem jön vissza? Heee!?
2011. szept. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meghalt a barátod?
2011. szept. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
na ezt akkor most bővebben
2011. szept. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem alá írni.

Szóval nem halt meg, csak szakítottunk.

Azóta nem is láttam, nagyon borzalmasan voltam, már jobb, de minden nap több órát gondolok rá, ami egyben rossz és jó is, de kikészít... Nem tudok kapcsolatot létesíteni, mert természetesen Ő a legjobb, legszebb...


L19

2011. szept. 14. 19:54
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is két éve!Nekem is nagyon fáj!!!Sokat gondolok Én is!!!!Amit érzel ,az soha nem fog elmúlni(idővel enyhül),és belőlem sem fog elmúlni!Hülye voltam...és az is vagyok!!!Az életnek mennie kell tovább...ami nem működött ,az soha nem is fog működni,szal nem érdemes próbálkozni sem...

Üdv!

2011. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szesze ***** válasza:
66%
Szerintem addig keso mig kapsz vkit. Nem feltetlenul komolyra gondolok, hanem vki akivel szorakozhatsz.
2011. szept. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Huhh, ez sz*rügy.:/ Szerintem sem fog teljesen elmúlni soha, max. enyhülni. Sajnállak.:(
2011. szept. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

én is 19 éves vagyok, csak fiú, bár nekem még soha sem volt még barátnőm, meg semmilyen kapcsolatom, de........ ezt tartsd észben......


ha az emlék fájdalmat ébreszt, igazi áldás a felejtés, s a lélek erőre kap.

2011. szept. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
egyszer elmúlik, nyugi.
2011. szept. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!