Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az jó, ha egy lánytól az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az jó, ha egy lánytól az elköszönés végére ezte kapom: szia :*?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

hát ez a világon semmit nem jelent, hidd el nekem! Se rosszat, se jót. Én nem is tudom hogy szoktam pontosan elköszönni. Írják az emberek egymásnak, hogy jó éjt, neked is, hello, szia... ez spontán jön, szerintem nincs jelentése.


18/L

2011. máj. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Mindenesetre nem rossz. Jobb mint az Isten áldjon, vagy ha valami "utolsó" búcsú szerű szöveg. Ettől még lesz folytatás.
2011. máj. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
59%
Igazabol semmit sem jelent, csak egy kis jatekossag. Mi egy lannyal allandoan ezt csinaljuk (o is meg en is), de nincs koztunk semmi. Ird te is be neha, es akkor latja, hogy vevo vagy a jatekra. Persze ezutan ne csodalkozz, ha tovabb baromkodtok, kicsit "durvabban".
2011. máj. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet csak kedvességből írta:)
2011. máj. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia jelentése köszönés illetve elbùcsúzás. Szerintem azt jelentheti... mivel a besz. végére hagyta... hogy elbúcsúzott. Ha a besz. elejére teszi akkor pedig köszönés.


Ja és sztem homokos vagy.

2011. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

16:14


Kedvességből xD. A köszönés az kedvesség neked te vizilò?

2011. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem latjatok a :* -ot a szia vegen? en csak annak irok ilyet aki erdekel;) ne bizd el magad, mert nem biztos hogy akar valamit, de egy olyan embernek aki nem szimpatikus nem rakom azt a pici jelecsket a mondatom vegere:)
2011. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Utolsò. ki.nem szarja le. most nem ròlad van szò te 3.14csa
2011. máj. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
mi a bánat az a :* ?
2011. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
59%
Viziló vagy te-.- Nem csak ribancok vannak a Földön..
2011. máj. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!