Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben, vagy mi lenne a helyes megoldás?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, h a nővérem után következik az én szobám, és mikor a nővérem a barátjával szexszel, akkor azt nagyon sokszor hallom... és hát... teljesen felizgulok,és kénytelen vagyok maszturbálni... :$
2011. máj. 27. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hát.. Tedd azt. Egészségedre
2011. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MKs ***** válasza:
72%
hallgas zenét fullhalgaton v menj el otthonról. mert ez undorító.
2011. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 MKs ***** válasza:
hallgass
2011. máj. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem cink csak ne bukj le!
2011. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
Ha én ott lennék, nem kellene masztiznod se :D
2011. máj. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Menj át és szólj nekik, hogy halkabban! xd


De sztem ez teljesen egészséges, h felizgulsz nincs ebbe semmi undorító. Ha téged nem zavar akkor maszturbálj nyugodtan. :)) Ha pedig zavar akkor addig mondjuk amit előttem irtak halgass zenét, vagy menj olyan helyre ahol nem hallod pl nappali, vagy dugd be a füled füldúgóval.

2011. máj. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én simán szóltam nővéremnek! Mivan akkor? Vagyok olyan viszonyban vele, hogy ezt megbeszéljük.
2011. máj. 28. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mintha te is valakivel lennél együtt(magyarul szexelnél a pasiddal/csajoddal). Hangosan órdíts üvölts sikíts ütemesem üsdd az ágyat. És akkor észreveszik magukat hogy csendesebben. Aztán verd.... maszturbálj. De az is leeht a vége hogy ők is hangosabban fognak és egyre hangosodtok amjd XD.
2011. jún. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
kérdezd meg beszállhatnál-e harmadiknak.
2011. jún. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van aszobádba tv akkor vedd nagyon hangosra és akkor talán észre veszik hogy halkabba az én tesóm azenét órdítatja és én úgyszoktam maxra tv kijön és mondom neki h vegye hallkabra
2011. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!