Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak. Mi lenne a helyes megoldás? (történet alább)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves srác vagyok, és most érettségizem. Van a sulimban egy tanárnő, aki 31 éves, és nagyon jól megvagyunk. Nagyon aranyos, intelligens, és nagyon nagyon csinos is. Amióta odakerültem a suliba nagyon tetszik nekem, és rengeteget beszélgetünk mindenféle dologról, akár órán kívül is találkozgattunk, meg még most is. Tudom róla, hogy 6 éve elvált, és nincs is senkije. Egyik nap elhívtam őt egy ebédre egy étterembe, és utána amikor kimentünk sétálni a Duna partra, odabújt hozzám és kaptam egy nagy csókot. Nagyon tetszik nekem is ő és úgy érzem, hogy tudnám őt szeretni, és akarom is őt szeretni, de ugyanakkor nem akarok neki ártani sem ezzel, tudom, hogy mivel jár az ilyesmi. Annyiszor megpróbáltam már elmondani neki, de nem megy, mert én is nagyon szeretem őt, csak maga a tudat szörnyű, hogy lehet ezzel rosszat teszek neki, mert ha a suliban megtudják abból gáz lehet. :-( Ti mit tennétek a helyemben?


2009. máj. 29. 12:07
 1/6 anonim válasza:
14%
Lefeküdnék vele:)
2009. máj. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztem várd meg, míg leérettségizel és végleg otthagyod a sulit. Utána már senkinek semmi köze ahhoz, h te vagy a tanár kivel jár. De amig nem vagy túl a dolgon, semmikép se lássanak benneteket együtt.. sztem.
2009. máj. 29. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azzal szerintem már elkéstünk, kedden beugrottam érte suliba , és of megismerte a kocsit, meg látta is ahogy beszáll a kedvesem aminek az lett az eredménye, hogy szerdán megkérdezte, hogy mi van (gondolom gyanút fogott, ami önmagában nem lenne baj, csak sem én sem a kollégája nem vagyunk a kedvencei), de párom kivágta magát egész ügyesen.
2009. máj. 29. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
csatlakozom az utolsóhoz!Nálunk a tanár volt a férfi,és miután a csaj leérettségizett összejöttek. Várd meg a suli végét,és utána nem lesz gond:)
2009. máj. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Voltam ilyen helyzetben... köztünk nem volt ennyi, talán 6-7 év, az egyetem után kezdett nálunk tanítani mikor én középiskolás voltam. Mire negyedikes lettem valami több lett köztünk mint tanár-diák viszony.

Én nem mertem meglépni, hogy bármi történjen 1 csókig jutottunk, féltem is hogy mit szólnak, meg őt is féltettem, hogy kikezdik. Pedig benne lett volna, szerettük egymást...

Eredménye: máig nem tudom elfelejteni, néha róla álmodom, hogy mi lett volna ha, máig velem az illata, a mosolya, pedig azóta már én is elvégeztem az egyetemet és dolgozom. Sajnos időközben férjhez ment és gyereke született :( pedig arra gondoltam, hogy már én is érettebb vagyok és nem számít olyan nagynak a korkülönbség. De ez a hajó elment...


Szerintem vállald be! Ha nem, életed végéig bánod, mint én. Arra készülj, hogy kikezdenek benneteket (különösen őt), bújkálnototk kell és valószínűleg nem lesz belőle élethosszig sajna.

De most és itt szeretitek egymást és csak ez számít!!

2009. máj. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
háát szerintem hadd ezt... vagy hát ha szereted hiába mondom ezt csak szerintem nem jó ötlet nem csak azért mert a tanárod de a kor külömbség és az hogy a csaj az idősebb enyivel..:S
2009. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!