Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, hogy be akartatok vágódni egy fiúnál/lánynál, helyette leégettétek magatokat?

Figyelt kérdés
Hogy?
2011. máj. 29. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerosom volt igy, hogy be akart vagodni egy csajnal; az egyik buliba tortent a dolog, a csaj allt es nezte az embereket, a srac meg jott lefele a lepcson, es lattam rajta, hogy meg volt lepodve, hogy ott volt a csaj is; ezert elkezdett vaganykodni a lepcson es megcsuszott es leesett pont a csaj elott. A csaj csak mosolygott.
2011. máj. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én belezúgtam a suliban egy felettem járó srácba. A haverjainál tudakolódtam, hogy vajon tetszem e neki. Azt mondták, hogy nem, mert ő kizárólag a rövid, sötét hajú csajokra bukik. Én nekem világéletemben hosszú, aranyszőke, göndör hajam volt, amire nagyon büszke voltam. Hát levágattam, befestettem feketére. Az évzáró előtt, az iskolabálon, amikor hölgyválasz volt, vettem egy nagy levegőt és felkértem táncolni. Rövid beszélgetés során megkérdeztem, hogy észre vett e már a suliban. Azt mondta, hogy igen, meg is akart ismerkedni velem, mert beleszeretett a gyönyörű szőke hajamba. Ott menten elbőgtem magamat és elrohantam. Sajna később sem lett belőle semmi.


17/L

2011. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem egy randim volt egy csajjal, egész jól is ment a dolog, mikor elkezdett az utca közepén menni a hasam, de úgy igazán :D Szóval a következő 20 perc azzal ment el hogy kerestünk nyilvános wc-t majd mikor nagy nehezen elvégeztem a dolgom, a csaj kint várt a hotel személyzetével, szegény nagyon kínosan érezte magát. Hát még én :D próbáltam a lazát adni..mert hát ilyen megesik mindenkivel, de soha nem láttam utána a csajt.

Tanulság: mindig sz*rjál otthon ha randira mész :D

2011. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!