Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gatolt mar meg mast is itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gatolt mar meg mast is itt hasonlokeppen a sajat teste a baratnoszerzesbe mint engem?

Figyelt kérdés
1 hetet jelzett nekem 1 lany a buszmegalloba kulonbozo mondon, hogy menjek oda hozza, es mikor nagynehezen raveszem magam, hogy odamenjek a szam annyira kiszarad fix akkor, hogy az ajkaimon is teljesen meglatszott, es a terdem is randult neha egyet jelezve azt, hogy nem vagyok magabiztos szoval mondanom se kell, hogy utana lekoptatott...eleg csunyan...ez 2 hettel ezelott tortent.
2011. máj. 29. 19:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
És? Nem is érdemelt meg az a lány.
2011. máj. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz. Én ezért nem megyek oda lányokhoz, mert velem is ez történne. Szóval marad marcsa barátnőnek.
2011. máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 szamóca.. ***** válasza:
100%

ez hülyeség, belemagyarázzátok csak.

soha nem koptatnék le pasit csak azért mert izgul. valóban, vonzóbb egy magabiztos pasi, de ha már amúgy is tetszik és jelzek neki, akkor nem ez lesz az ami miatt elküldöm. pedig én finnyás hisztis tipikus p*csa vagyok.

valami más oka volt. az lehet hogy nem tetszettél neki, kétség kívül ilyen van. de ha egy csajnak bejön egy pasi akkor ilyen dolgok nem számítanak.

2011. máj. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Egyet kell értenem szamócával.
2011. máj. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
szamoca: 100% hogy tetszettem neki.. de nem minden lany olyan mint te, hogy ha megtetszik kulsoleg nekik 1 fiu de felenken teljesen kiszaradt ajakkal megy hozajuk akkor nem koptatjak le.. mert ezt olvastam ugyebar szavaidbol
2011. máj. 29. 19:48
 6/25 anonim ***** válasza:
szamóca egy álomnő...:D
2011. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 szamóca.. ***** válasza:

pedig de.:D

gondold végig. bejössz neki, vágyik rád. odamész, izgulsz. max azt mondja hogy "hmm hogy izgul, na majd feloldódik ha megismer"

mondom, ha előtte látja rajtad hogy tutyimutyi vagy, akkor lehet nem fogsz emgtetszeni neki. de ezen már túlvagytok, ha tetszettél neki akkro nem ez volt a baj.

2011. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
szeretlek szamoca
2011. máj. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Szamóca, nincsen kedved randizni?
2011. máj. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
na idefigyelj.. reggelente a baratnojevel van a buszmegalloban nem egyszer neztek felem a baratnojevel.. szokszor aztan buszra felszallaskor direkt kulon ultek tobbszor is egy teljesen ures buszba, csak hogy en melle uljek es beszelgessek vele.,. errefel osszeszedem egyszer magam odamegyek hozza mielott meg talalkozik a baratnojevel a buszmegalloba elkezdem meselni neki, hogy honnan mashol lattam meg errefel fenysebesseggel megy a baratnojehez es elkezd vele beszelgetni mintha en ott se lennek... nah akkor ott hagytam oket...a multkor szetvalnak aztan meg odaszalad hozza.. s mikor megyek elfele hallom, hogy a baratnoje odasugja neki: mondtam, hogy le fog szolitani.. mondom magamba ok.. kovi nap megint odamegyek es azzal kezdi, hogy en nem tudom mit akarsz de en nem akarok toled semmit...
2011. máj. 29. 19:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!