Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezzel azt akarná jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel azt akarná jelezni felém, hogy hasonlóképpen bejövök neki vagy csak én képzelek többet a dologról mint ami valójában lenne?

Figyelt kérdés

Mindig észre szoktam venni másokon azon apró jelek sorozatát, melyek arra engednek következtetni, hogy tetszik nekik valaki. Most hogy én rólam szó, erre egyszerűen képtelen vagyok.


Az elmúlt héten annyira megtetszett egy leányzó az egyetemen, hogy próbáltam felé úgymond, csipkelődő magatartást tanúsítva közeledni. (Csipkelődés alatt folytonos heccelést értek.) A lány kompetens volt és a poénkodásaimat sűrű szempilla rebegtetéssel és néha apró vállon ütögetésekkel kompenzálta.


Kérdésem tehát az volna, hogy ezen válasz reakciók, cselekvési metódusok szerintetek mire engednek következtetni? Ezzel akarna jelezni nekem, hogy szabad az út előttem?


Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 11. 21:50
 1/3 WhiteLabel ***** válasza:
47%
szerintem csipkelődéssel óvodában szoktak közeledni...
2011. szept. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mindjárt szájon csapod. :D
2011. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen jeles dolgokat csaj létemre sose vágtam, viszont a az egy srác, akibe beleszerettem, nem okozott kételyeket bennem, hogy lehet-e közöttünk valami:D
2011. szept. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!