Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt, hogy irigyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt, hogy irigykedünk?

Figyelt kérdés
Na szóval... Tételezzünk fel, hogy van egy műmellű csaj, meg vagyok én a kis cicijeimmel. Miért hiszik azt a tejes zacskóval rendelkezők, hogy amikor véleményt nyilvánítok róluk, akkor én irigykedem? Pedig vesszek meg, ha nekem kellenének olyan műmellek! Hát nem kellenének! ... Ja, egyébként az a véleményem, hogy undorítóak, hiszen nem elég, hogy tudjuk, hogy mű, még látszik is rajta... És ez valahogy annyira taszítónak látszik nekem... :S (És elég sok pasitól is hallottam, hogy ők azt szeretik, ha a nő melle hanyatt fekvéskor jobban belapul, mert akkor még van rá esély, hogy igazi cicikkel rendelkezik...) Na?
2011. máj. 30. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Mert mégis mi a f.sznak foglalozol te másnak a mellével? Nem a mellére vagy irigy, hanem más miatt irigykedsz, és végre találtál valamit, amibe beleköthetsz és szídhatod.
2011. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A műmellű nőket úgy sem tudod meggyőzni, hogy nem szép az. Túl sok energiát és pénzt fektettek bele, hogy elhiggyék az igazságot. Egyébként meg ne törődj velük. Ha ők azzal boldogok, legyen meg az örömük.
2011. máj. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert nem értik (mint ahogy én sem), hogy mi a francnak kell más mellével foglalkozni? Mit kell b...szogatni a másikat azért, mert neki ez tetszik, így érzi jól magát? Nekem sem tetszenek a szilikoncicik, én sem csináltatnék magamnak, éppen ezért nem is nézegetem őket, nem foglalkozok velük.
2011. máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"A műmellű nőket úgy sem tudod meggyőzni, hogy nem szép az."

Ami logikus, hiszen engem sem lehet meggyőzni arról, hogy már pedig a tökfőzelék finom, ha én utálom a tökfőzeléket!

Neki tetszik, neked meg nem teljesen mindegy?

2011. máj. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyszeru onvedelmi mechanizmus!


Az embernek az alaptermeszetehez hozzatartozik, hogy folyamatos versenyben van a masikkal es senki sem lehet nyugodt, mert nincs egy altalanosan elfogadott tokeletes kulso megjelenes, amit nem erhet kritika (gondolj bele, Angelina Jolie-t peldaul sokan szexszimbolumnak tartjak es megis csomoan vannak, akik meg akar szemtol szembe is leszolnak ot, mert egyszeruen nehez elfogadni, hogy valaki szebb nalunk es hogy ot olyan sokan szexinek tartjak... ilyen az emberi termeszet!).

Amikor a kritikadra azzal valaszol, hogy irigykedsz, csak sajat magat es az onerzetet probalja vedeni (hiszen senki sem szereti azt hallani sajat magarol, hogy valami nem szep rajta)... ez ugyanolyan bevett elharito szoveg, mint mondjuk egy kis peniszu fiunal a "jobol keveset adnak"-kijelentes... valamivel muszaj vedenie magat!


Ez a dolog psziocholigiai resze! Az emberi resze pedig ez: mi a francnak kell masok mellevel foglalkozni es kritizalni... ha te jol elvagy a sajat kis melleiddel, akkor miert erdekel, hogy mas szilikont rakat a sajatjaba?! Az o dolga, nem?!

2011. máj. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az elsőnek maximálisan igaza van:

,,Mert mégis mi a f.sznak foglalozol te másnak a mellével? Nem a mellére vagy irigy, hanem más miatt irigykedsz, és végre találtál valamit, amibe beleköthetsz és szídhatod."

2011. máj. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

veled vagyok kiscicijű:DD énis utálom a szilikon tőgyeket. olivia wilde forever!!!! [link]

F/18

2011. máj. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondhatod, hogy te is csináltathatnál ilyet, ha akarnál.
2011. máj. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát ez jovolt ez a kép...még ilyet s hallotam sráctol hogy ien kismellüeket szeretik de ez jóóó...mondjuk ha valakit szeret az ember sztem észre se veszi hogy mostmien a melle
2011. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!