Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy reagálnátok ha a barátnőtök egy másik sráccal elmenne fagyizni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy csak ketten vannak (a lány nem titkolja el, msn-en bejelenti hogy most ellép mert meghívták fagyizni).
2011. máj. 30. 11:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ki az a másik srác.. :S Nem hangzik túl jó ötletnek, de ha a srác tényleg csak haver és ismerem akkor nincs gáz persze.
2011. máj. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha tudom, hogy megbízhatok benne, akkor nincs gond. Ha viszont csalódtam már benne, mert mondjuk voltak már hazugságai, akkor ezt egy "nem jó jel"-nek venném. S elkezdenék féltékenykedni, de csak óvatosan. Kicsit jobban figyelnék rá, ha van valami, akkor úgyis lebukik. Ha meg nincs, akkor megnyugodhatok idővel, és erősödik a bizalmam.
2011. máj. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
leszarnám kb. és örülnék neki h van barátnőm.
2011. máj. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha meg akarna csalni úgyis megcsal, azzal nem tántorítod el, ha féltékenykedsz! Ez a viselkedés inkább olaj a tűzre, mert ha nem bízol benne, könnyen talál boldogságot olyan karjaiban, aki nem akarja kalitkába zárni.

Szóval engedd el, bízz meg benne. Gondolj arra, neked hogy esne ha elmész egy barátnőddel és bevágná a durcát a nőd, hogy miért mész vele el ilyen helyre.

Ha nincs bizalom a kapcsolatotokban már régen minden veszve van.

26F

2011. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szólnék neki , hogy én is szeretem a fagyit :)

Egyébként miért ne mehetne el ? Ahogy írták , ha szar a kapcsolatotok és meg akar csalni akkor úgyis megteszi .

2011. máj. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom nem kap tőled elég figyelmet a leányzó... Embereld meg magad és ha fontos neked, dobd fel egy kicsit a kapcsolatot.
2011. máj. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
utolsó, fején találtad a szöget... én vagyok a lány, és ez a célom, hogy vegye észre magát. semmi figyelmet nem kapok tőle. de mondani hiába mondom...
2011. máj. 30. 12:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Ajjaj!
2011. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Akkor bizony tessék leülni vele, és megbeszélni vele. Konkrétan mond meg neki, hogy úgy érzed, hogy nem kapsz tőle elég figyelmet.


Az utalgatásokból, meg az ilyen magánakciókból, meg burkolt köntörfalazott szövegekből mi pasik nem fogunk rájönni, hogy mi a baj. Nekünk azt konkrétan meg kell mondani, és lehetőleg érvekkel alátámasztva. Másból nem értünk. :)

2011. máj. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
sajnos már mondtam neki konkrétan is
2011. máj. 30. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!