Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk hogy reagálnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk hogy reagálnátok ha a barátnőtök egy másik sráccal elmenne fagyizni?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy csak ketten vannak (a lány nem titkolja el, msn-en bejelenti hogy most ellép mert meghívták fagyizni).
2011. máj. 30. 11:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hát, ha meg ez nem segített. Akkor menj el fagyizni bátran mással, lelkiismeret furdalás nélkül. Aztán mond el neki, hogy más többet foglalkozik veled, mint ő, ezért ne csodálkozzon, ha következőre nem csak fagyizni mész el otthonról.
2011. máj. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Annyit azért még tegyél meg, hogy figyeld meg a srácot. Nézd meg hogy nincs e valami megoldandó probléma ami leköti a figyelmét, mert ha teszem azt most vizsgák vannak, tanul,stresszel akkor nem fog figyelni rád amíg ezek nem mennek le.


Az én barátnőm ugyanezt játszotta le tavaly decemberben amit te is, és én akkor folyamatosan a jövővel, a vizsgákkal voltam el(kettőnk miatt jobban odatettem magam) és igazából örültem hogy gondoskodik magáról, még szerencse hogy a vizsgaidőszak végét megvárta a szakítással...


Szóval mielőtt pánikba esnél, vagy rossz következtetéseket vonnál le, képzeld magad kicsit az ő helyébe is.

2011. máj. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
vizsgaidőszak van, neki is, nekem is... de ez a dolog nem csak a vizsgaidőszakra jellemző... és már nagyon bánt :/
2011. máj. 30. 16:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy nem csak a vizsgaidőszakra jellemző? Azt tudod hogy ő hanyadán áll magával? (Önbecsülése mennyire van helyén?)
2011. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szakítottatok már?
2021. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom hogy, ha be kerül egy 3. kérek egy kapcsolatba akkor annak a kapcsolatnak nagy eséllyel vége.
2021. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!