Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember aki el tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember aki el tud úgy élvezni hogy nem nyög?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 13:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%
Gondolom nő vagy. Nőknél nem tudom hogy megy ez, de férfiként én még életembe nem nyögtem orgazmus közben.
2011. jún. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én tudok hang nélkül élvezni, de elég rossz úgy.

Szerintem a nyögés az csak plussz de a zihálás meg a szapora légzés az önkéntelen.

2011. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 tengu válasza:
80%

A nyögés egyrészt verbális visszajelzés a partnerednek, hogy élvezed, amit csinál, másrész meg, mikor megfeszülsz (orgazmus közben) és (ha) benn tartod a levegőt, akkor azt valahogy ki kell engedned ;)

Amúgy el lehet élvezni anélkül is, csak valahol jó a másiknak a tudtára adni, hogy mi fut rajtad végig. Tudod, fontos a kommunikáció (szex közben is) ;)

2011. jún. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
ez ugyanúgy változik, mint hogy ki mit és hogyan élvez, van akinek az izmai megfeszülnek, és elakad a lélegzete, nem nyög és van aki meg igen, nőknél ritkább akinek nincs hangja, férfiaknál gyakoribb
2011. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát igazi szexnél nem tudom hogy van de én maszturbáció közben még életemben nem nyögtem/sóhajtoztam stb. Pedig élvezni szoktam. De olyan fapofám van néha, akár ebéd közben is csinálhatnám az asztal alatt, senkinek nem tűnne fel... Bár én mindennel így vagyok mondjuk, kapok valami iszonyú jó ajándékot amit ezer éve szeretnék arra is képes vagyok annyit mondani legapróbb mosoly meg minden nélkül, hogy kösz, és ennyi.. :') 20N
2011. jún. 3. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Én soha nem nyögök. Így szoktam meg (vékonyak a falak :D) De szerintem nem lesz se jobb, se rosszabb, ez egyénfüggő, kinek mi a jó.

24/L

2011. jún. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 hangszoros ***** válasza:
0%

Mikor azt érzi az ember, hogy szinészkedés a partner részéről, lelombozó. És forditva: Feldobja az embert ha érzi, hogy spontán, öszinte, az örömszerzés. Ez nyögés nélkül is le tud jönni.

Tök gáz, egy testi fogyatékos ( sajnálatosan erogén zónahiányos,aki két gyerek ellenére még sose élvezet ) 30-as nővel a mutatvány, mikor imitál

2011. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam ordibálni meg sikongatni szex közben, de halkan nyögök meg szuszogok. A párom megőrül érte :)
2011. jún. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
engem egy kicsit jobban izgat ha ki adok valami hangot és a páromat is
2011. jún. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!