Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek tetszik ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek tetszik ha egy fiú "gladiátorkodik" Fiúk, van közöttetek olyan, aki szintén ezt csinálja?

Figyelt kérdés

Van Bp.-en egy gladiátor hagyományőrző egyesület, tavaly láttam őket a Savaria karneválon. Én lány vagyok, és szerintem tök szexi:) De komolyan, nagyon tetszik a látványedzésük is, meg a harcok, meg minden, szerintem nagyon férfias, egyszóval borzasztóan bejön:D

Mi a véleményetek róla lányok? Nektek is bejön?

itt egy videó róla/róluk: http://www.youtube.com/watch?v=azarYqJP7_U&feature=related

ez a weboldaluk: [link]


Fiúk! Van közöttetek, aki ezt csinálja?


Kort, nemet írjatok, légyszi'!:)


2010. júl. 9. 21:38
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

imádok bunyozni:d


16/F

2010. júl. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
hat en csak capoeirazom... az szexi?:D
2010. júl. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
háát nemtudom ez annyira megjátszott h nagyon ezeknek tévében a helyük szerintem én maradok az amcsifocinál :)
2010. júl. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A capoeira is szexi:) De nem is tudom miért, de ez nagyon szexi, a jelmezek, meg a csaták meg úgy egybe az egész:D Olyan férfias, állatias:D
2010. júl. 11. 16:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Érdekes, de eléggé.. Hmm... Bocs, hogy ezt írom, de színészies. Nem vagyok túlságosan otthon a témában, régebben barátokkal vívtunk szórakozásból. De ott fém fegyverekről szó sem volt. Fából (esetenként zsinórból is) volt minden, s úgy nem lett soha különösebb gond. Legfeljebb egy két folt, fájó rész.. Ezért mondom színésziesnek... Mert nem tudom elképzelni, hogy tényleg azzal a hévvel lehet vívni, mint egy veszélytelenebb felszereléssel.
2010. júl. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban lány vagy,akkor miért lányoknak teszed fel ezt a kérdést?Haver agyilag erősítsél inkább!
2010. júl. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 escrogar ***** válasza:
82%
jómagam kelta hagyományőrző vagyok, és elmondhatom, hogy sem ez, sem pedig a gladiátorkodás nem színészkedés. itt rendes fémfegyverekkel harcolunk, és akinek nincs legalább 1-2 év tapasztalata fafegyverrel, annak vasat sem adunk a kezébe.
2010. júl. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet kicsit általánosítottam a videó láttán. De az még mindig zavaró, hogy élelmes döféseket gondolom nélkülözni illik.
2010. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

nekem nagyon bejönnek ezek... teljesen felizgulok, és legszívesebben leteperném az egyiket

20/L

2010. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Undorító az előző válaszoló és az egész egy jó nagy színjáték remélem az egyik majd jól bevadul és ledöfi a többit "játékból" műmájerek
2010. nov. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!