Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiben tér el a férfiak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyiben tér el a férfiak és a nők gondolkodása a szerelemben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy nőnek 2-3 hónapba is telhet, amíg kihever egy kapcsolatot, esetleg csak szerelmet, amíg elfelejti. Ez a férfiaknál rövidebb ideig tart? Ha egy férfinak tetszik egy nő, képes pl. megutálni őt egy hónap leforgása alatt valamilyen kisebb ok miatt? Vagy ugyan úgy gondolkodunk mindannyian? Ezekre a kérdésekre keresem a választ.
2009. márc. 17. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékig a szóban forgó egyénektől függ. Mindkét nemnél vannak olyanok, akik gyorsan túlteszik magukat egy kapcsolaton, másik évekig bánkódnak. Nők, férfiak egyaránt.

Persze ez az adott kapcsolat jellegétől függ.


Szóval szerintem semmilyen különbség nincs.

2009. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én csak tapasztalatból tudok Hozzád szólni.

Volt egy barátnőm akivel 1 hónapot jártam kb. 3 évvel ezelőtt és 2,5 év után újra találkoztam Vele és bele szerettem. De az utóbbi néhány hétben nem láttam azt hittem vége túl vagyok rajta már a következő potenciális jelöltre gondoltam akivel megpróbálhatnék randizni, de ma ismét láttam az exemet és nagyon "rendültem" azaz lehet, hogy még mindig szeretem.

Szerintem a lényeg annyi, hogy egyénfüggő.

Remélem valamicskét segítettem.

Fel a fejjel. :)

2009. márc. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különbség. Nők is lehetnek szerelmesek, férfiak is. És nők is lehetnek "erősek", férfiak is. Értem ezt úgy, hogy egy komoly kapcsolat végén, mindkét nemből vannak olyanok, akik hamar túl teszik magukat, meg olyanok is, akik évekig szenvednek. Szóval egyetértek első válaszadóval teljes mértékben! :)


20/L

2009. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Hidd el,h egy férfi is szenved 2-3 hónapig, azonban, ha utána megtalálja az igaz szerelmet, akkor utána azt nem fogja elengedni SOHA. 20/F.
2009. márc. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!