Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex új kapcsolatban, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex új kapcsolatban, hogyan jön a közös vágy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Volt már párom, de vele mindig olyan sablon volt az egész együttlét, gyakorlatilag az első percben tudtam, hogy mit hogyan csinál, és már nem izgatott fel, semmi újat nem adot, én akartam volna, mondtam is, na de mindegy is ez már.


A lényeg; hogy van egy új srác, most randizgatunk. Szeretném, ha eljutunk addig, hogy vele minden más legyen. KIpróbálni számtalan pózt, hogy érezzük mikor akar a másikunk vad szexet és mikor romantikus lágyat.


Értitek mire gondolok? A volt párom erre soha nem érzett rá, csak magával foglalkozott.


Itt olvasom, hogy sokan számtalan pózban csinálják. Ti megbeszélitek, hogy most próbáljuk ki így, vagy úgy..vagy magától a vágyak adják?


Annyira szeretnék én is egy ilyen párt, aki minden rezgésemet érti.


21/L


2011. máj. 30. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem szégyen beszélni szex közben.
2011. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mi nem szoktuk megbeszélni, hogy most így, vagy úgy :D Egyszerűen jön magától... Ha én "irányítok" épp, akkor úgy, ahogy nekem van kedvem (pl lovaglóban is összevissza forgok, hol jobb szemben vele, hol háttal), ha meg Ő "irányít", akkor ahogy neki kedve van...

Az egészben a szerelem a legszebb, az mozgatja az együttlétet, így ugyanúgy élvezem azt is, ha egyetlen pózban csináljuk, és azt is, ha sokfélében. Az egész attól lesz csodálatos és gyönyörteli, hogy szerelmesek vagyunk.

Ha pedig van valami külön kívánságunk, akkor azt közben közölni szoktuk :) Bár van olyan, hogy egyszerűen kitépem magam a karjai közül és rápattanok :D Szóval közben szoktunk beszélni, de előre sose tervezzük meg, hogy most épp milyen pózban fogjuk :)

20/L

2011. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"Nem mondom ki mit akarok, de feltartom a jogot, hogy hisztizzek, ha nem kapom meg."


Úúú, ettől a hideg futkos a hátamon.

2011. máj. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szégyen, de van, aki nem figyel oda. :) Lásd. exem. Hányszor kértem, hogy legyen több alkalom stb, na hogyne.
2011. máj. 30. 16:33
 5/13 A kérdező kommentje:

16:33-as, ez nekem szólt?


Hányszor kértem, hogy szeretkezzünk gyakrabban, mert én vágyok rá, akarom őt. Erre a válasz az volt, hogy ő fáradt, meg nem szeretem igazán, ha ezt mondom. Azért akartam mert imádtam, lököttje.

2011. máj. 30. 16:36
 6/13 A kérdező kommentje:

Amúgy hol tartod fel a jogot? A padláson?? Ez jó volt. :)


Max fenntartod.

2011. máj. 30. 16:36
 7/13 anonim ***** válasza:

ma 16:36


"KIpróbálni számtalan pózt, hogy érezzük mikor akar a másikunk vad szexet és mikor romantikus lágyat."


Persze, neked szólt. :)


"Erre a válasz az volt, hogy ő fáradt, meg nem szeretem igazán, ha ezt mondom."


Na most ugyen nem hangoztatják, de az egy igencsak téves elgondolás, hogy a férfiak bárhol bármikor képesek a szexre. Kérdés, hogy tényleg fáradt volt-e, de, ha feltételezzük, hogy igen, akkor meg nem biztos az, hogy tudott volna "teljesíteni" is neked az ágyban.

2011. máj. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

És még csak annyit, hogy az ilyen "minden rezgésemet érti" dolgok nagyon ritkák, sokszor csak a szerelem rózsaszín ködjében érzik így elsősroban a nők. Két ember mindig is különböző lesz, hiszen életük során nem ugyanazok a hatások érik őket, meg egyébként is minden ember más.


Arról ne álmodj, hogy egy párkapcsolat, de főleg a szex majd 0 kommunikációval, "érzésből" menni fog.

2011. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Elhiszem. Félre ne értsd, hogy egy szexrobot vagyok. Pl volt olyan, hogy 2 hétben 1-2 alkalommal ért hozzám, nekem ettől több kellett volna. Nekem a heti 3-4 alkalomra szükségem lett volna. Szerettem, vágytam rá, hogy velem legyen. Érted.
2011. máj. 30. 16:42
 10/13 A kérdező kommentje:

Látom, nem érted a lényeget, hogy mire gondolok.


MOndom, hogy beszéltem a gondjaimról, nem zéró kommunikáció. Én csak azt irigylem, hogy olvasom itt sokszor, hogy annyi mindent kipróbálnak együtt és olyan szuper dolog lehet. Érted már. Nem arra vágyok, hogy már csak sablonból, megszokásból menjen az egész.

2011. máj. 30. 16:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!