Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szórakozóhelyen a lányok vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen a lányok vagy nök hogyan fogadják szivesen a fiúk közeledést?

Figyelt kérdés
Milyen esetekben viszonoznátok? Hogyan közeledjek? Mit csinálhatok? (Csak mert elvileg sok szép lány szerint helyes vagyok((nem beképzelt)) meg sokszor meg is néznek de nem tudom mit csináljak? És barátnöt már nagyon szeretnék. Remélem sok segitő választ fogok kapni. Elöre is köszönöm. Sziasztok.
2009. márc. 17. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen csak akkor, ha látszik rajta, hogy nincs pia hatása alatt, és normálisan közeledik, nem úgy, mint aki első este meg akar fektetni a mosdóban vagy kint a kocsiban. Legalábbis én. De én már lehet, hogy "koros" vagyok. Pár éve nem tudom, hogyan vélekedtem volna a dologról :) Meg igazából a mai csitrik helyébe se tudom beleképzelni magam, de ha komoly barátnőt szeretnél, nemcsak egyéjszakás kalandot, akkor szerintem ne olyan szórakozóhelyen próbálkozz, ahol hemzsegnek a részeg tinik. Hanem valami csendesebb kocsmában, pubokban, teázókban.


20/L

2009. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Iagzából nem tudom pontosan még mit szeretnék de valamelyiket mindenképp. Köszönöm a tanácsot. El kell kezdenem csajozni. Csak nem bizok magamban túlságosan. Sokkal egyszerübb lenne ha egy szép lány odajönne hozzám és csak ennyi kéne mert utánna már legalább tudnám tutira hogy érdeklem. De persze ez sosem fog megtörténni. Na de azért köszi hogy irsz. Szia
2009. márc. 17. 15:59
 3/9 A kérdező kommentje:
Még valami. És akkor hogyan közeledjek mit csináljak ha egy szórakozóhelyen vagy egy teázóban kocsmában vagy pubban tetszik meg egy lány?
2009. márc. 17. 16:01
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem a szórakozóhelyen a legkönnyebb, de olyan lányhoz menj oda, aki nem részeg és fontos, hogy te se legyél az, kezdjetek el táncolni és pár perc után hívd meg egy italra, beszélgess vele egy kicsit és táncoljatok újra és a mozdulataiból úgyis látni fogod, hogy mennyire tetszel neki, és ha ad jeleket közeledj tovább felé (pl. csók), de ne támadd le, azt egyik lány se szereti! 18/l
2009. márc. 17. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nagyon jó és köszönöm neked is hogy irtál. Csak az a baj hogy ezt még mindig K** nehéznek látom. Mi van ha barátnöivel van? Pontosan mit mondjak neki? Miröl dumáljak? Ti vagy (te) mire hogyan reagálnál.?Kérlek próbáld-(játok) részletesebben leirni hogy mit hogyan kéne csinálnom. Például megfoghatom-e ha igen akkor hol,hogyan.? köszönöm.
2009. márc. 17. 16:13
 6/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem ha komoly kapcsit akarsz, akkor menj oda hozzá, de az a lényeg h ne bunkón nyomulj, hanem legyél kedves, és mindenképpen kérdd el a telószámát. Mert ha nem, akk azt gondolja h nem veszed komolyan. És ne foglalkozz vele, h ott vannak a bnői :)
2009. márc. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki, ha a barátnőivel van, és te félrehívod vagy valami. Sőt, épp ellenkezőleg. A mai csajok ettől be vannak ájulva! (tudom mit beszélek, 15 éves vagyok)

Hogy hol fog meg? Háát. A lánytól is függ, hogy ő hogy táncol. Ha szexis, akkor nyilván mehet a fenék is. Ha ő visszafogott, te is legyél az. A számát kérdd el!

2009. márc. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Várnék további ötleteket.
2009. márc. 22. 17:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez amit most írni fogok elég szélsőséges példa.

Voltam bank dance hallban(és ez szerintem minden ilyen szinvonalű helyre vonatkozik), volt ott egy srác(23körüli)és ő mondta hogy annyi itt az egész hogy odamegyek hogy "szia nem zavarlak?" és ha azt mondja h nem zavarom karoljam át.

Az ilyen helyeken ennyi elég, sőőőt.Nem vagyok alapvetően iylen fajta, inkább szeretek ismerkedni, beszélgetni, de amikor kedves voltam és kúltúráltan közeledtem úgy elküldtek a .....:D!



Normális helyeken viszont ha odamész egy neked tetszú lányhoz magabiztosan és udvariasan akkor tolerálni fogja, és valószinüleg nem hajt el, DE ebben az esetben viszont nem jelenti feltétlenül azt hogy bejössz neki, csak annyit h szimpatikus vagy.(legalább emberileg remélhetőleg:D)


És mégvalami a végére.Ezzle nem mondok neked újat, de a nőkőn nehéz a férfiaknak kiigazodni:D

2009. márc. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!