Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor leborotváljátok a nemi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor leborotváljátok a nemi szerveteket, akkor nem zavar, hogy a pasitok 2-3 nap múlva borostásan látja azt? Vagy újra átborotváljátok? Akkor nem pattogzotok ki? Engem ugyanis nagyon zavar, amikor néhány nap múlva már látszódnak a kis szőrök.

Figyelt kérdés
2009. márc. 17. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nekem távkapcsolatom van és 7végén találkozunk a barátommal.

mindketten előtte lévő nap borotválkozunk (csüt.-ön) ,pénteken még egész sima(akkor mek hozzá, v ő jön ),viszont szombaton kezd visszanőni, vasárnap meg már borostás. mondjuk szombaton megpróbáljuk még leborotválni, kicsit ő is bök,kicsit énis bökök. mi ezt megbeszéltük és tök természetes. a kipattogzódás is.

ezellen nem tudunk tenni. így szeretjük 1mást :)

2009. márc. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Először ez a téma nekem is nagyon görcsösen számított,ügyeltem rá,hogyha felsérül is de teljesen sima legyen,aztán rájöttem,hogy tök fölösleges,mert őt egyáltalán nem érdekli milyen vagyok odalent.Na jó,érdekli,és persze jobb,ha sima,de nem zavarja igazán hogyha borostás,és így engem sem.Azért 3 naponta minimum borotválom,de ez se mindig jön össze.Sajnos ez macerás dolog,de így lettünk megteremtve.
2009. márc. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel=/

De ezen nem igazán lehet segíteni, több borotválkozás!=)

Kipattogás??Inkább az mint szőr!=)

DE ha szeret akk nem akad fenn ilyeneken.

2009. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem csak arra kellesz neki, akkor nem fogja zavarni a pasidat egy 2-3 napos borosta, emiatt nem kell aggódni. Az én pasimat sem zavarta sose ilyesmi, én kb 2 hetente borotválom. (A lustaság miatt:)
2009. márc. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én simán szeretem,szóval ha tudom,hogy előreláthatóan szexelni fogunk,akkor előtte nap leborotválom.Suli miatt csak hétvégén tudunk együttlenni,szóval pénteken leszedem,szombaton még épphogy jó,vasárnap már borostás.

A barátom meg borostásan szereti,mikor épphogy nő vissza.:) Nem értem a férfiakat,de ez van :)

2009. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Együtt lakok vele, és ha egy hetes, akkor sem zavar. Mert:


1. Engem szeret, nemcsak a puncimat.

2. Millió más dolgom is van (referátumírás, főzés, takarítás), mint nap mint nap ezzel foglalkozni, ugyanígy neki is. Nem rója fel nekem, de ha egy kicsit belegondolsz, nem is lenne tisztességes.

2009. márc. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!