Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Hogyan tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogyan tudjam meg, hogy bejövök-e neki? Várjak? Vagy lépjek valamit?

Figyelt kérdés

Szóval a helyzet:

Van egy pasi, aki nekem tetszik. Azt nem tudom, hogy én bejövök-e neki. Szoktunk talizni néha, de soha sem kettesben. Volt már, hogy megdicsérte a szememet. Mikor szó volt róla, hogy egyszer nála alhatnánk, mintha célozgatott volna, hogy majd én alszom vele. Persze ezt másnak mondta, nem nekem:D Viszont mikor találkozunk, alig beszélünk egymással. Igazából mindig olyan csendes. Viszont, ha én beszélek hozzá, rendesen válaszol. Múltkor felhívtam, hogy talizzunk, több, mint 7 percet beszéltünk egymással, és akkor annnnnnyira ari volt:D Még nevetett is:D Szal akkor hülyéskedtünk, és jó kedve volt. Előre megbeszéltünk egy időpontot, mikor találkozunk. Még a találkozás előtti napon felhívtam, hogy akkor minden oké-e, akkor másnap tali. Mondta, hogy igen, és hogy ráér bármeddig. Eljött a várva várt nap, találkoztunk. Mintha rossz kedve lett volna, de már a legutolsó telefonbeszélgetésünkkor is. Keveset beszélt, mosolyogni sem sokat mosolygott. Aztán vki felhívta, és ő közölte velünk, hogy mennie kell. Mondtam neki, hogy de hát már mióta meg volt beszélve, és hogy azt mondta, ráér. Jó, hogy most hívták, muszáj mennie... És hogy amúgy is úgy volt, hogy az én bnőm csak kis ideig ér rá. Én azt hittem, hogy ha majd a bnőmnek el kell mennie, attól mi még együtt maradhatunk, nem mennek el ők is.

Ebből az egészből én azt vettem le, hogy én nem is számítok neki. Úgy értem, hogy ha a bnőm nem ér rá, akkor velem már nem is talizik. (persze 3an, a barátjával) Úgy érzem, én ebből a 4esből kimaradok, vagyis zárójelben, de azért ott vagyok.

Szerintetek mit csináljak? Felhívjam? Csak az a baj, hogy mindig én hívom... Nem akarok utána futni. Nekem nagyon bejön, és olyan jó lenne tisztázni, hogy akkor mi is van. Mert ha semmi, akkor legalább tudom, hogy mire számítsak.

Vagy várjam meg, amíg ő/ők keresnek, hogy talizzunk? És ha nem fognak? Az olyan elszomorító lenne...:( Attól félek, hogy ha erre várok, akkor majd a bnőmet hívják, hogy menjen engem viszont nem...

Szerintetek?

(bocsi a kisregényért, de máshogy nem lenne értelmes:D)


2009. márc. 17. 18:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Megsajnáltalak, hogy nincs válaszolód, és elolvastam ezt a kisebb regényt, hátha tudok segíteni...


Szerintem most egy kicsit pihentesd ezt a dolgot, várj, amíg ő keres téged. Ebből azt is kiderítheted, hogy érdekled-e. A fiúk amúgy sem szeretik, ha a csaj nyomulós, és azt sem, ha nem kell küzdeniük érte. Szóval sztem várj egy kicsit, aztán ha egy ideig nem hív, akkor még mindig eldöntheted, hogy te hívod-e őt.

És ha hívod, akkor próbáldd úgy, hogy kettesben, ha elmegy, az jó jel.:)

2009. márc. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!