Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, 180centi 62 kiló, szóval magasságommal nem lehet baj, testalkat kicsit vékony, de manapság úgy is ez az ideál, szóval ezzel sem lehet gond.Az arcommal isncs baj, legrosszabb esetben is átlagosnak mondható vagyok, bár kicist babaarcom van.Pénzzel sincs gond, kocsim is van ami nem egy kis ezer éves roncs.Nem értem mi lehet a baj, egy csomó srácot lekörözök midnen téren akinek van barátnője.

Nem nagyképűségből írom, hanem mert így van, nem akarok nagyképűnek tűnni.


2011. máj. 31. 17:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Pedig annak tűnsz.
2011. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig igen kicsit annak tűnsz ;)

Miben/miért gondolod hogy bárkinél is jobb vagy?

2011. máj. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha kicsit visszaveszel mellényből, találsz egy hozzád illő átlagos macskát.
2011. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsánat: tudsz udvarolni? tudod, hogy kell meghódítani egy félénk lányt?
2011. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Azért nincs, mert még nem találtál olyat aki ugyanígy azt mondja, hogy nincs baj veled.
2011. máj. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha már a nagyképűség témájánál vagyunk, ak igen, nagyképűen hangzott, de ezek az infók kellenek nekünk, h tudjuk mi az alaphelyzet, és mivel nincs gond.


A gond az ott kezdődik, h még mindig keveset árultál el magadról (nem, nem a péniszméretedre vagyunk kíváncsiak :), sztem a hiba ott kezdődik, h kevés lánynál próbálkozol, mert lehetsz te a legszerencsésebb srác a világon, de ha nem veszel lottót, ak nyerni se fogsz :)


minden lánynál be kell próbálkoznod aki tetszik, és ha nem jön össze, ak gondolt át, h mit hibáztál, és legközelebb javíts a technikádon.

2011. máj. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csajozz! :D Járj el bulizni, haverokkal lógj a városban. Menj oda olyan lányokhoz akik tetszenek, beszélgess velük aztán bármi kialakulhat bárkivel. Hogyha meg tényleg úgy van minden ahogy mondod, akkor nem a kinézeteddel lehet baj, csak azzal hogy nem nyitsz, és nem kezdeményezel a lányoknál. Igaz, hogy manapság egyre több lány kezdeményez, de még mindig többen vannak akik nem. Ne legyél nagyképű. Ja, és nem minden a pénz meg a menő kocsi!

18L

2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

babaarca a lányoknak szokott lenni.

talán mert a lányok nem a pénzre/kocsira buknak. sokkal többet számít a kisugárzás, humor, udvariasság, mennyire vagy intelligens, mennyire nem-vagy-bu*is, és én imádom ha egy pasi "régies". ne értsetek félre, én arra gondolok, hogy úgy udvarol, hogy sokszor mondja hogy szeret, bókol, virágot vesz, küzd értem, stb.

nem szeretem azokat a kifejezéseket hogy "nőm", "csajom", mert az olyan mintha " kutyám", "macskám".

2011. máj. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

180/62?


Átérződik rajtad a sz@rszag...

2011. máj. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"Nem értem mi lehet a baj, egy csomó srácot lekörözök midnen téren akinek van barátnője."


Majd ha visszaveszel az arcodból, lehet hogy lesz csajod.

2011. máj. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!