Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogyha a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogyha a pasim kiszívja a nyakam és nem akarom, hogy a szüleim észrevegyék?

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 18:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Jesszusooom..:
2011. máj. 31. 18:13
 12/17 anonim válasza:

Én barátom is szereti kiszívni a nyakam:$

Alapozó, korrektor, púder mindegyik jó:)

Ne törődj senkivel ha nektek jó, mi is szeretjük:$

21/L

2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ha már hagytad vállad fel. A puder is jó. Ha meg parázol szüleid miatt máskor ne hagyd! v szívd ki neki is jól!..

Amúgy meg mi a ronda benne sztem semmi, nekem is szokták csi anno és a mostani Párom is még az elején és viszont is! Izgató tetszik.. Sosem szégyeltem.

2011. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:D végreee valakii..:D (LLLLL)
2011. máj. 31. 18:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha neked/nektek ez jó, csináljátok, ne mások után menjetek. Valaki szerint undorító, mások szerint meg az anál az. Na most akkor senki ne szívja ki senki nyakát, mert vannak, akik szerint undorító és senki ne dugjon análba nőt/senki ne dugassa magát análba, mert vannak akik szerint undorító?! Ez butaság. Nem vagyunk egyformák, ha neked tetszik, jó, csináljátok..

Egyébként korrektor, alapozó, esetleg még kicsit púder szépen eldolgozva és alig észrevehető lesz. Ha hosszú a hajad, hagy kiengedve, így még kevesebb az esély, hogy észreveszik.

16/L

2011. máj. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

gondolom hallottál már az alapozóról, stb.

ha meg ezeket nem akarod használni akkor mondd azt hogy egy vámpír járt a szobádban...

2011. máj. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Dórinak hívnak, kérdező...?????
2011. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!