Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írtam 1 lánynak aki tetszik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írtam 1 lánynak aki tetszik, hogy felvehetem-e msnre, de most kétségbe vagyok esve, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most nem oltást kérek , most tényleg nem (vagy nem tom lehet rám férne ). Na szoval írtam 1 lánynak aki tetszik hogy felvehetem e msnre (iwiwen már fent van megkérdeztem tőle felvehetem e igent válaszolt) , DE haverom megmutatta hogy tom megnézni kinek hogy vagyok msnen magyarán ki törölt már ki ... és ahogy ott nézem már KI VAGYOK NEKI TÖRÖLVE , de ezt most miért még nem is beszéltünk ?! annyi volt az egész valószínű hogy feljött felvett és már tiltott is le? ( mert este bejelöltem és másnap már le voltam tiltva). Most mit csináljak vagy tehetek még valamit az ügy érdekében ?(am azt hogy nem beszéltünk úgy értem hogy msn en se és amúgy se, de ismerni ismerem , ő is ismer ) Ettől még érdemes próbálkozni vagy hagyjam? Segítsetek please.
2009. márc. 17. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Hy nekem is volt ien, azt tudom ajánlani hogy kezdj el beszélgetni vele élőbe és ne rögtön msn el kezd.

tudod ha beszélgetsz vele akk több minden kiderül az illető jelleméről,.. hidd el a csajok így válogatnak, nekem sokkal jobban bejött a dolog mint msn-en.

Ja és egy jó tanács ha beszélgettek poénkodj sokat és mosolyogj , hidd el megéri :))

2009. márc. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

most letiltott vagy kitörölt

nagyon nem mindegy és össze-vissza említed a kettőt


mert szerintem ha törölt akkor szeva

ha csak tiltott akkor még nem akart veled beszélni ami korántsem jeletni h soha nem akar, lehet h csak fel akar készülni, még gondolkodik, még filózik h mit hogyan

2009. márc. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
és be volt már jelentkezve azota miota felvetted? mert az is lehetséges,hogy még nem volt fennt,nem fogatta el,hogy felvetted és azér irja azt ki hogy nem vagy fennt a listáján
2009. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az útólsónak van igaza..az lehet a probléma..:)
2009. márc. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

:D

Szerintem még nem fogadta el a jelölésedet msn-en...

Ha nem lesz fenn még sokáig akkor tényleg letörölt, de szerintem nem erről van szó.:) Mert ha visszaírt iwiwen, hogy felveheted, akkor úgy is gondolta, hogy elfogadja.:D Szóval sztem várj még egy kicsit, ne parázz. Ráérsz 2-3 nap múlva elkezdeni izgulni, hogy most mi van ha nem volt addig sem fenn.:D

Amúgy én úgy vagyok vele, hogy ha nekem nem tetszik valaki, akkor nem írok neki vissza (iwiwen, myvipen)...úgyhogy ez sztem már egy jó pont.:)

2009. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!