Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felvehetem ezt a pizsit ebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felvehetem ezt a pizsit ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Lécci, sürgős! A pasim ma nálam alszik, de. Van egy szexi pizsim, ami piros, a szobám fala meg rózsaszín!! Most mi a csudát csináljak? Ez totál nem passzol egymáshoz, és félek, hogy azt hinné ízléstelen vagyok és kidobna :'(. Mit tegyek? Totál beparáztam emiatt mert én szeretem őt és nem akarom, hogy szakítson velem... :'( 15/L
2011. júl. 23. 16:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
ha ő is szeret téged akkor leszarja a színeket....
2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 napietus ***** válasza:
80%
szerintem ne játsz felnőttesdit. pasidnak van ágya, abban aludjon.
2011. júl. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Nem fog amiatt szakítani veled, de aki amiatt szakítana veled akkor nem is szeret téged és nem hogy más miatt fog szakítani, de előbb utóbb biztos dobni fog:) Abból nem lesz tartós kapcsolat.
2011. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
52%
tejóég nemparázz már emiatt..ha csak nem titkolja el, hogy meleg pont lefogja sz@rni, hogy mi van rajtad..annak fog örülni, hogy együtt alszotok
2011. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nagyon megnyugtattatok!! de tényleg. igazatok van (:
2011. júl. 23. 16:17
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nem ízléstelen vagy, hanem ostoba, mint a föld! gratulálok, hogy ez a legnagyobb problémád!
2011. júl. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a pizsamát, és nehogy szóba hozd, mert azonnal kidob, ha megtudja, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkozol.
2011. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok h 15 évesen ez a legnagyobb problémád...a pasid tényleg jobb lesz, ha otthon alszik, és nem egy kis vinnyogó gyerek mellett aki azt hiszi, attól lesz menő, ha minél előbb lefekszik minden jöttmenttel :))) grat, remélem majd az én gyerekem nem lesz ilyen kis szaros :)))
2011. júl. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen feltétellel engedjük meg, hogy ezt az igen-igen előnytelen színkombinációt megvalósítsd (pfúj, rózsaszín fal, piros pizsi): amennyiben este lefekvés előtt és reggel felkelés után magadat lefotózod ebben a pizsiben (már ha reggel lesz rajtad...)

Most komolyan: Ember, ezért kidob? Szerintem elnézted a kategóriát, - go Humor!

Ne haragudj, nem, akartalak leüvölteni, csak elfolyt az agyvizem...

2011. júl. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Fesd át szobát :)
2011. júl. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!