Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Nektek mi tetszene jobban egy lányon?

kicsi laposabb de feszes fenék, narancsbőr nélkül vagy nagy, kerek fenék de narancsbőrös.

nagy mell, ami melltartó nélkül azért lógna vagy kicsi mell ami melltartó nélkül is szép. (a kicsi legyen mondjuk olyan tenyérnyi méretű)


2011. jún. 1. 10:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Feszes popsi, kerek mell, az se baj, ha kicsi mindkettő. :)
2011. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Mindkét tipust el tudom fogadni, ha a gazdájába szerelmes vagyok. Nem csak a külsőn múlik. Mind a két verzió lehet szexi.
2011. jún. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Kicsi és feszes fenék, kisebb mell. Amúgy a tenyérnyi méret az pont a legjobb szerintem.

24f

2011. jún. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 bix ***** válasza:

utóbbival értek egyet. imádom a kisebb dolgokat, a feszes pocakot, és ha minden ott van a helyén:) a teltebb lányok annyira nem mozgatnak meg.


25/f

2011. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Feszes fenék, nagy mell.


23/F

2011. jún. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én popsiban és mellben is a kicsi, feszeset szeretem. De ha nem egészen olyan, az sem baj. A túlzások taszítanak.


23/F

2011. jún. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 B.angel ***** válasza:

Ma 10:57!

Ő mondta a legjobb választ! :)

Egyébként lány vagyok... szóval a kérdésre nem válaszolok, de ezt muszáj volt leírnom. :)

2011. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Lapos feszes fenék, tenyérméretű mell :) Szerintem az átlagnak ez jön be, nem kell elhinni mindent az agymosó tvnek hogy csak a nagy szilikon mellek a nyerők
2011. jún. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Miért kell mindig olyan kérdéseket feltenni ahol két választás van és az egyik direkt úgy van beállítva hogy a másikat válaszd....Hát lógó mellet én se akarok, és a kicsivel sincs bajom de nem fogok választani.
2011. jún. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de ezt a kérdést pont úgy tetted fel, hogy a két véglet úgymond! a nagy mell nem feltétlen lóg és ha valakinek kicsi a melle, feneke akkor se feltétlen feszes!

szerintem te vagy a kicsi feszes fenekű emberke és csak visszaigazolást akartál..

2011. jún. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!